EUROMETER POLAND - Baza Polskich Firm

EUROMETER POLAND

Dane adresowe:

ul. Wadowicka 12,
30-415 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@eurometer.com.pl

Dane firmy:

EUROMETER POLAND
NIP: 6793101034
REGON: 123126711

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy EUROMETER POLAND

Audyt energetyczny jest obowiązkiem wynikającym z ustawy. Każdy budynek musi mieć przeprowadzoną inwentaryzację techniczno-budowlaną. W ten sposób można zobaczyć co działa i gdzie są ewentualne punkty utraty energii. Szczegółowy audyt pozwala na oszczędności, a także na mądre zarządzanie energią w budynku. Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo energetyczne, które przyniesie ulgę dla portfela oraz systemy pomiarowo-rozliczeniowe mediów czy inteligentne liczniki zużycia energii elektrycznej.

Oferta firmy

- Proponujemy sprawdzone systemy do wspomagania zdalnego rozliczania mediów.
- Prowadzimy sprzedaż oraz wdrożenia telewizji przemysłowej. Pracujemy na urządzeniach marki Colin.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

TransmisjeOnline, to spółka, która z pełnym profesjonalizmem zrealizuje webinar html5 w oparciu o najnowsze rozwiązania.
Skorzystaj z oferty naszej firmy Brass Willow, a nasi certyfikowani eksperci starannie dobrani pod kątem Twoich potrzeb będą do dyspozycji zarządu, biznesu, Twoich agile coachów oraz zespołów w wymiarze 1-3 dni tygodniowo.
Działamy na rynku konsultingowym na którym posiadamy już 7 letnie doświadczenie, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie usług, które są zarówno profesjonalne oraz kompleksowe a także realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów zarówno zajmujących się sprawami prawnymi a także finansowymi.