KDK Medica - Baza Polskich Firm

KDK Medica

Dane adresowe:

Wóycickiego 4,
01-824 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
m.rynska@klinikapromedion.pl
731 719 668
(22) 835 16 12

Dane firmy:

KDK Medica
NIP: 1181895201
REGON: 140877358

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy KDK Medica

Klinika Promedion w Warszawie oferuje bogatą gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej oraz medycyny estetycznej, zabiegów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nasza filozofia koncentruje się przede wszystkim na bezpieczeństwie pacjentów i osiąganiu naturalnych efektów operacji i zabiegów. Zapewniamy komfort i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przedstawioną na stronie internetowej.

Oferta firmy

W ofercie firmy KDK Medica Sp. z o.o. znajduje się na przykład:
chirurgia plastyczna
medycyna estetyczna
przeszczep włosów
ortognatyka

Szczegółowe informacje o ofercie firmy KDK Medica Sp. z o.o. a także dane do kontaktu znaleźć można pod adresem www https://klinikapromedion.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Musisz zająć się regeneracją zacisków hamulcowych? Jeśli interesuje Cię zaciski hamulcowe regeneracja Warszawa, zapoznanie się z naszą działalnością to po prostu niepisany obowiązek.
W naszym ośrodku zdrowia działają najlepsi specjaliści.
Musisz zmienić swój wygląd i szukasz odpowiedzi na pytanie, czy mezoterapia igłowa Warszawa to odpowiedni wybór? Tak się składa, że możemy odpowiedzieć na to pytanie, ale zanim do tego dojdzie, musisz zapoznać się z naszą ofertą.