Krakowska Kancelaria - Baza Polskich Firm

Krakowska Kancelaria

Dane adresowe:

Władysława Bandurskiego 22/2,
31-515 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@krakowskakancelaria.pl
(12) 314 61 82

Dane firmy:

Krakowska Kancelaria
NIP: 6751586239
REGON: 366810764

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Krakowska Kancelaria

Krakowska Kancelaria świadczy usługi prawne dla firm i osób prywatnych. Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników, którzy nade wszystko chcą pomagać ludziom, którzy mają problemy z prawem. Naszą kancelarię wyróżnia pełen profesjonalizm i indywidualne, rzeczowe podejście do każdej powierzonej nam sprawy. Specjalizujemy się w prowadzeniu sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego, w tym w sprawach odszkodowawczych, spadkowych, oraz rodzinnych. Klientów reprezentujemy również na etapie postępowań przedsądowych i w mediacjach.

Oferta firmy

Firma Krakowska Kancelaria posiada w ofercie:
doradztwo prawne
obsługa prawna
prawnik rodzinny
prawo pracy
prowadzenie spraw rozwodowych

Z większą ilością informacji na temat oferty firmy Krakowska Kancelaria można się zapoznać na witrynie https://krakowskakancelaria.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zadajesz sobie pytanie, która kancelaria adwokacka Śródmieście jest warta zainteresowania? Zamiast zadawać sobie takie pytanie, zapoznaj się z ofertą, którą ma BW Kancelaria Adwokacka.
Kancelaria Prawna Warszawa - Rachelski & Wspólnicy świadczy kompleksowe usługi z zakresu wszystkich zagadnień prawnych zarówno dla przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych.
Twój problem to rozwód Kraków? Jeśli tak, warto zwrócić uwagę na to, jak przedstawia się nasza oferta.