Krew pępowinowa - Baza Polskich Firm

Krew pępowinowa

Dane adresowe:

Działkowa 85,
02-234 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

krewpepowinowa@gmail.com

Dane firmy:

Krew pępowinowa
NIP: 1234567890
REGON: 123456785

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Krew pępowinowa

www.krewpepowinowa.pl to adres rozbudowanego, nowoczesnego serwisu internetowego poświęconego bardzo kwestii jaką jest krew pępowinowa oraz komórki macierzyste. Na łamach tego serwisu publikowane są artykuły poświęcone wymienionym wcześniej tematów. Wszystkie prezentowane treści tworzone są przez osoby, które na każdego dnia mają styczność zarówno z komórkami macierzystymi jak i krwią pępowinową. Zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się o wysokiej wartości merytorycznej treści, które tam umieszczamy.

Oferta firmy

Stworzony przez nas serwis internetowy www.krewpepowinowa.pl poświęcony jest takiej tematyce jak:
- krew pępowinowa,
- komórki macierzyste,
- bank krwi pępowinowej,
- krew łożyskowa,
- komórek z krwi pępowinowej,
- transplantacje.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Musisz zmienić swój wygląd i szukasz odpowiedzi na pytanie, czy mezoterapia igłowa Warszawa to odpowiedni wybór? Tak się składa, że możemy odpowiedzieć na to pytanie, ale zanim do tego dojdzie, musisz zapoznać się z naszą ofertą.
Renomowana klinika okulistyczna vidiummedica.
"Logopeda online Katarzyna Czyżycka" jest firmą nastawioną na szerzenie pomocy logopedycznej wśród dzieci dwujęzycznych, która zawsze szuka takich rozwiązań i dostarcza takie usługi logopedyczne, aby terapia logopedyczna dla dzieci dwujęzycznych przebiegała bardzo skutecznie oraz w błyskawicznym tempie.