Led-labs.pl - Baza Polskich Firm

Led-labs.pl

Dane adresowe:

Zakopiańska 2C,
30-418 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@led-labs.pl

Dane firmy:

Led-labs.pl
NIP: 6793108450
REGON: 360837680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Led-labs.pl

Sklep internetowy led-labs.pl to oficjalny kanał dystrybucji produktów marek LED Labs Lighting, LUMINES Lighting oraz GOQ, który podobnie jak sklep led-labs.pl są częścią LED Labs Sp. z o.o. Jest o kompleksowe przedsiębiorstwo, które zajmuje się projektowaniem oraz produkcją pełnych rozwiązań przeznaczonych do stworzenia w pełni profesjonalnego, oszczędnego i zarazem wydajnego oświetlenia opartego o technologię LED. Sklep internetowy led-labs.pl charakteryzuje się szerokim asortymentem, oraz profesjonalnym działem obsługi klienta, który zawsze z chęcią odpowie na każde pytanie.

Oferta firmy

Wirtualne półki w sklepie internetowym led-labs.pl wypełniają produkty marek: LED Labs Lighting, LUMINES Lighting oraz GOQ. Jest to dokładnie taki asortyment jak ten:
- taśmy LED
- profile LED
- zasilacze LED
- źródła LED
- sterowniki LED
- oprawy LED
- moduły LED


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Utupluti to sklep dla wszystkich miłośników jogi, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez zaczerpnięcia oddechu i zajrzenia wewnątrz siebie… Oferujemy maty do jogi, wykonane z ekologicznych materiałów, spełniających potrzeby nawet najbardziej zaawansowanych klientów.
Potrzebujesz tablicy ogłoszeniowej i zastanawiasz się nad tym, które firmy gwarantują jakość? W takiej sytuacji możesz liczyć na naszą pomoc.
Gabloty Krajowe to najwyższa jakość gablot i tablic ogłoszeniowych, które produkujemy z pasją od wielu lat.