Młyn Oliwski Sp. Z o o - Baza Polskich Firm

Młyn Oliwski Sp. Z o o

Dane adresowe:

Spacerowa 18,
80-330 Gdańsk
śląskie

Dane kontaktowe:

sklep@mlynoliwski.pl
+ 48 58 552 11 63

Dane firmy:

Młyn Oliwski Sp. Z o o
NIP: 5840301367
REGON: 190049987

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Młyn Oliwski Sp. Z o o

Powstały w roku 1594 Młyn Oliwski jako młyn wodny prowadzony przez cystersów oliwskich działa do dzisiaj jako firma zajmująca się sprzedażą oraz promocją zdrowych naturalnych suplementów diety tworzonych z naturalnych ziół i roślin z całego świata. Środki jakie znajdziecie na naszym sklepie są weryfikowane badaniami naukowymi, a ich działanie pozytywnie wpływa na różne sfery ludzkiego zdrowia. Wiele z naszych środków zalecamy do dodatkowej suplementacji przez osoby chore farmakologicznie, chcące wspomóc działanie leków.

Oferta firmy

W naszym sklepie znajdują się suplementy diety, naturalne wyciągi, substancje słodzące, witaminy i minerały, zioła i herbaty. Z chęcią radzimy naszym klientom, by środki, które kupią spełniały ich oczekiwania.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Twoje dziecko jest chore i w związku z tym interesuje Cię naturalny syrop na mokry kaszel? W takiej sytuacji warto pomyśleć o naszej działalności.
W firmie Boca Botanica specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży szerokiego asortymentu naturalnych suplementów.
Swisspharma Polska w swojej ofercie posiada szeroki wybór suplementów diety, które wspomagają odporność, pomagają w leczeniu infekcji różnego pochodzenia, poprawiają ogólne samopoczucie oraz metabolizm organizmu.