OUT-LINE, Robert Bogumił - Baza Polskich Firm

OUT-LINE, Robert Bogumił

Dane adresowe:

Okulickiego 7/9,
05-500 Piaseczno
mazowieckie

Dane kontaktowe:

krzyzapteczny@alfastart.pl
503035785

Dane firmy:

OUT-LINE, Robert Bogumił
NIP: 1231076417
REGON: 141015506

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy OUT-LINE, Robert Bogumił

Out-Line jest firmą, którą powinna poznać każda szanująca się apteka. Oferuje ona krzyże apteczne, czyli reklamy świetlne w kształcie symbolu kojarzonego z apteką. Każda apteka krzyż umieszcza nad wejściem lub w jego pobliżu, by być widoczną z daleka dla potencjalnego klienta. Out-Line dostarczy krzyż LED w typowej, standardowej formie lub wybranej przez klienta - na zamówienie. Duża liczba możliwych zmian i konfiguracji powoduje, że każdy dostosuje banner do swoich potrzeb. Termin realizacji zamówień jest krótki i wynosi nawet kilkadziesiąt godzin dla produktów standardowych.

Oferta firmy

Podstawowym produktem Out-Line jest krzyż led. Dostępne są banery w wielu różnych konfiguracjach. Zamówienie można złożyć na produkt standardowy lub wykonany wg. specyfikacji zamawiającego.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

CUDDRUK to offsetowa drukarnia internetowa, która na rynku poligraficznym swoje usługi świadczy od blisko trzydziestu lat.
Interesują Cię firmy, które mogą wykonać stoiska targowe? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zapoznaniu się z naszą działalnością.
Pozycjonowanie stron oraz optymalizacja wyników jest bardzo dobrym i potrzebny zabiegiem dla twojej firmy.