OUT-LINE, Robert Bogumił - Baza Polskich Firm

OUT-LINE, Robert Bogumił

Dane adresowe:

Okulickiego 7/9,
05-500 Piaseczno
mazowieckie

Dane kontaktowe:

krzyzapteczny@alfastart.pl
503035785

Dane firmy:

OUT-LINE, Robert Bogumił
NIP: 1231076417
REGON: 141015506

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy OUT-LINE, Robert Bogumił

Out-Line jest firmą, którą powinna poznać każda szanująca się apteka. Oferuje ona krzyże apteczne, czyli reklamy świetlne w kształcie symbolu kojarzonego z apteką. Każda apteka krzyż umieszcza nad wejściem lub w jego pobliżu, by być widoczną z daleka dla potencjalnego klienta. Out-Line dostarczy krzyż LED w typowej, standardowej formie lub wybranej przez klienta - na zamówienie. Duża liczba możliwych zmian i konfiguracji powoduje, że każdy dostosuje banner do swoich potrzeb. Termin realizacji zamówień jest krótki i wynosi nawet kilkadziesiąt godzin dla produktów standardowych.

Oferta firmy

Podstawowym produktem Out-Line jest krzyż led. Dostępne są banery w wielu różnych konfiguracjach. Zamówienie można złożyć na produkt standardowy lub wykonany wg. specyfikacji zamawiającego.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Na stronie: montazreklam24.
CUDDRUK to offsetowa drukarnia internetowa, która na rynku poligraficznym swoje usługi świadczy od blisko trzydziestu lat.
Interesują Cię firmy, które mogą wykonać stoiska targowe? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zapoznaniu się z naszą działalnością.