Psychoterapeuci Płock - Baza Polskich Firm

Psychoterapeuci Płock

Dane adresowe:

Plac Obrońców Warszawy 1/1,
09-402 Płock
mazowieckie

Dane kontaktowe:

info@psychoterapeuciplock.pl

Dane firmy:

Psychoterapeuci Płock
NIP: 3414067976
REGON: 192034091

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Psychoterapeuci Płock

Jeżeli czujecie, że macie problem z samoakceptacją. Jeżeli czujecie pustkę i bezsilność w swoim życiu. Jeżeli w Waszym życiu doszło do jakiegoś wydarzenia, które w straszny sposób zapisało się w Waszej pamięci - to zapraszamy Was do naszego gabinetu, gdzie czekają na Was najlepsi psychoterapeuci. Z pomocy psychologicznej mogą skorzystać wszyscy, którzy czują, że ich psychika nie jest już w stanie samodzielnie podołać - młodzi i starszy, dorośli i dzieci. Terapia przeprowadzona pod okiem profesjonalisty pozwoli Wam dojść do ładu z Waszym życiem na nowo.

Oferta firmy

Psychoterapeuci Płock oferują swoim klientom zarówno pojedyncze konsultacje jak i terapie dla par, dla rodzin. Prowadzimy również wsparcie doraźne w sytuacjach kryzysu życiowego. Zapraszamy do nas ; )


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z pomocy psychoterapeuty? Jeśli interesuje Cię psychoterapeuta Lublin, najwyższa pora na zapoznanie się z moją ofertą.
Chirurg 24 to gabinet prowadzony przez profesjonalnego lekarza chirurga, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu doskonale wie jak wspomóc leczenie uzależnienia alkoholowego.
OD-NOWA to profesjonalny ośrodek leczenia uzależnień.