Szkoła Społeczna Grodzisk - Baza Polskich Firm

Szkoła Społeczna Grodzisk

Dane adresowe:

ul. 3/33,
05-825 Grodzisk Mazowiecki
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
szkolaspolecznagro@pocztadlafirm.pl
(22) 755 70 18

Dane firmy:

Szkoła Społeczna Grodzisk
NIP: 5291648546
REGON: 017491134

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Szkoła Społeczna Grodzisk

Niepubliczna szkoła podstawowa nr 23 w Grodzisku Mazowieckim to najlepszy wybór spośród dostępnych szkół prywatnych w tym mieście. Oferujemy Państwa dzieciom najlepsze warunki do nauki w przyjemnej i zawsze otwartej atmosferze. Szkoła niepubliczna Grodzisk pozwoli rozwijać się Państwa dzieciom w sposób należyty i w pełni zadowalający. Dzięki nam nauka stanie się przyjemnością a nie przymusem dla dziecka. Otwieramy i budujemy w naszych podopiecznych ich zainteresowania i pasje, które potem przekładają na pozytywne wyniki w nauce.

Oferta firmy

Firma Społeczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Grodzisku Mazowieckim posiada w ofercie:
społeczna szkoła podstawowa

Informacje o ofercie firmy Społeczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Grodzisku Mazowieckim oraz dane do kontaktu znaleźć można na witrynie www https://szkolaspolecznagrodzisk.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Twoja pociecha chce nauczyć się pływać? Interesuje Cię klub pływacki na terenie Warszawy? W takiej sytuacji najwyższa pora na zapoznanie się z naszą ofertą.
Szukasz dobrej Szkoły Malarstwa w Warszawie i chcesz zapisać się na kurs malarstwa lub rysunku? Korzystną propozycję ma dla Ciebie Szkoła Rysunku i Malarstwa w Warszawie przy ul.