Balance - Baza Polskich Firm

Balance

Dane adresowe:

Cienista 61/14,
31-831 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
prace.alpinistyczne@gmail.com
606 217 212

Dane firmy:

Balance
NIP: 6782855031
REGON: 361876422

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Balance

Wynajem podnośnika koszowego Kraków to jedna z usług oferowanych przez firmę Balance. Ponadto specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkich prac wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych oraz przy zastosowaniu podnośnika koszowego (zwyżka). Oferujemy swoją pomoc w wielu dziedzinach - można zlecić nam profesjonalne czyszczenie elewacji, montaż reklam wielkoformatowych, odśnieżanie dachów oraz pielęgnację i wycinkę drzew. Wszelkie prace wykonywane przez naszych fachowców są w pełni bezpieczne.

Oferta firmy

W ofercie firmy Wojciech Moryś Balance Usługi Wysokościowe znaleźć można między innymi:
renowacja pokryć dachowych
pielęgnacja i wycinka drzew
zabezpieczenia przed ptakami
montaż reklam i banerów
mycie i malowanie elewacji
wynajem podnośnika koszowego

Szczegóły oferty firmy Wojciech Moryś Balance Usługi Wysokościowe oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie https://www.balance.net.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Interesują Cię wagi taśmociągowe? Zadajesz sobie pytanie, które firmy proponują najlepsze wagi? Jeżeli zadajesz sobie takie pytanie, musisz o czymś wiedzieć — przechodząc od razu do konkretów — nasze pojawienie się na rynku miało miejsce ponad 40 lat temu.
Firma HOWEN posiada doświadczoną grupę specjalistów pozwalającą zaoferować naszym klientom w ramach profesjonalnej usługi kompleksową realizację inwestycji w zakresie prac budowlanych, montażowych i wykończeniowych.
Zastanawiasz się nad tym, czy mini dźwig Warszawa to odpowiednie rozwiązanie? Przestań się nad tym zastanawiać i zapoznaj się z naszą wypożyczalnią.