Auto Serwis Adler Cars

Dane adresowe:

Leszczynowa 15,
70-766 Szczecin
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

adlercars.szczecin@gmail.com
512 014 040

Dane firmy:

Auto Serwis Adler Cars
NIP: 8511015981
REGON: 811052443

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Leszczynowa 15, Szczecin, Polska

Opis firmy Auto Serwis Adler Cars

Auto Serwis Adler Cars to warsztat samochodowy, który od lat zapewnia wysokiej jakości usługi dla swoich klientów. Nasi doświadczeni mechanicy, lakiernicy samochodowi oraz blacharze samochodowi są zawsze gotowi, aby zadbać o Twoje auto. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym serwis klimatyzacji, który zapewni komfortowe warunki jazdy niezależnie od pory roku. W Adler Cars stawiamy na nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość części, co pozwala nam na szybkie i skuteczne usuwanie usterek. Naszym celem jest pełne zadowolenie klientów, dlatego każdą naprawę wykonujemy z największą starannością i dbałością o szczegóły. Zaufaj nam, a my zadbamy o Twoje auto jak o własne. Adler Cars to gwarancja profesjonalizmu i solidności.

Oferta firmy

1. Elektryka Samochodowa
- Diagnostyka i naprawa instalacji elektrycznych
- Montaż akcesoriów elektrycznych
- Naprawa systemów oświetleniowych

2. Karoseria i Lakiernictwo
- Naprawa uszkodzeń karoserii
- Lakierowanie całościowe i miejscowe
- Polerowanie i zabezpieczenia lakieru


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Auto Serwisie Multi Expert doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest prawidłowe działanie systemu klimatyzacji dla komfortu podróży.
Firma MDB Truck Service zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które są zainteresowane usługami związanymi z naprawą aut osobowych, ciężarowych oraz dostawczych.
Czeka Cię diagnostyka samochodowa? Nie wiesz, gdzie możesz liczyć na fachowe wsparcie? Stacja diagnostyczna z bogatym doświadczeniem pozostaje do Twojej dyspozycji! W naszej ofercie znajdziesz diagnostykę komputerową, przeglądy okresowe, a także naprawę i regenerację układów elektrycznych.