Boxlab - Baza Polskich Firm

Boxlab

Dane adresowe:

Puławska 326,
02-819 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
sklep@boxlab.pl
882 695 414

Dane firmy:

Boxlab
NIP: 5631523520
REGON: 140445802

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Puławska 326, Warszawa, Polska

Opis firmy Boxlab

Boxlab to sklep z oświetleniem, którego stacjonarna placówka mieści się na terenie Warszawskiego Ursynowa. Jednak wyspecjalizowany sklep internetowy pozwala klientom z całej Polski skorzystać z niezwykle bogatego asortymentu Boxlab, który zawiera m.in.: taśmę i paski LED, zasilacze 12V, oświetlenie szynowe, czy lampy sufitowe LED. Wieloletnie doświadczenie oraz długa działalność w branży owocuje asortymentem najwyższej jakości, znajomością branży oraz wiedzą na temat potrzeb klientów. W ten sposób Boxlab skutecznie rozwiązuje problemy oświetleniowe każdego potrzebującego!

Oferta firmy

Opisywana firma Boxlab Marek Grams posiada w ofercie:
lampy wewnętrzne
lampy zewnętrzne
meble

Dodatkowe informacje o ofercie firmy Boxlab Marek Grams a także dane kontaktowe znaleźć można na stronie www https://boxlab.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Stylowe i jednocześnie dobre jakościowo oświetlenie włoskiego producenta luksusowych lamp pod architekturę zewnętrzną znajdziesz w sklepie online LND.
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług w zakresie dystrybuowania szerokiego asortymentu wyrobów oświetleniowych.
Prowadzimy sklep internetowy z oświetleniem do każdego wnętrza.