Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz

Dane adresowe:

ul. J. Lea 118,
30-133 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Ficek
skleniarz@skleniarz.eu
12 31 22 300

Dane firmy:

Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz
NIP: 6760014867
REGON: 350046502

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. J. Lea 118, Kraków, Polska

Opis firmy Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz

Nasza drukarnia istnieje na rynku od 1991 roku i jest firmą z rodzinnymi tradycjami. Do wykonywania powierzonych nam usług podchodzimy z pasją, dlatego też każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie w 100% zadowolony. Dzięki posiadaniu przez nas nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie wykonać druk takich produktów jak książki, broszury, kalendarze, wizytówki i wiele innych produktów. Przy wykonywaniu powierzonych nam usług dbamy o najwyższą jakość. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad najwyższą jakością każdej z naszych usług. Zapraszamy bardzo serdecznie do naszej drukarni.

Oferta firmy

W drukarni Skleniarz wykonamy dla Ciebie wydruk:
- książek,
- ulotek,
- wizytówek,
- katalogów,
- broszur,
- inne nietypowe.

Odwiedź skleniarz.eu i poznaj pełną ofertę.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Specjalizujemy się w realizacjach indywidualnych i nietypowych każdorazowo dostosowanych do preferencji Klientów oraz charakteru przedsięwzięcia, a nasze stoiska charakteryzują się: - unikalnością - nasze realizacje są nieszablonowe, do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb naszych Klientów, - funkcjonalnością - systemy wystawiennicze od Event Logistica mają wspierać Państwa akcje marketingowe i dawać wiele możliwości ich użytkowania.
Studio StreamOnline to idealne miejsce do realizowania projektów takich jak filmy reklamowe, prezentacja produktów a także programy telewizyjne.
HexDruk to nowoczesna drukarnia internetowa, z której możesz skorzystać bez wychodzenia z domu! Oszczędzisz w ten sposób swój cenny czas oraz pieniądze.