Faktura.pl Sp. z o.o. - Baza Polskich Firm

Faktura.pl Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Adama Branickiego 15,
02-972 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

info@faktura.pl

Dane firmy:

Faktura.pl Sp. z o.o.
NIP: 5851451426
REGON: 220910967

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Adama Branickiego 15, Warszawa, Polska

Opis firmy Faktura.pl Sp. z o.o.

Serwis Faktura.pl już od 20 lat pomaga polskim przedsiębiorcom w wystawianiu faktur online. Przetestuj go przez 90 dni za darmo! Faktura.pl umożliwia fakturowanie przez internet i daje dostęp do dodatkowej gamy funkcji wspierających prowadzenie przedsiębiorstwa. Jako program do faktur online nie wymaga instalowania i pozwala na korzystanie z funkcji przez internet – w każdym miejscu i czasie. Fakturowanie z Faktura.pl jest bardzo proste, ponieważ program jest intuicyjny i wygodny w obsłudze, a także umożliwia tworzenie baz danych online z informacjami o kontrahentach, produktach i usługach. Dodatkowo pozwala na przygotowywanie wirtualnych segregatorów z dokumentami, zapewniając im optymalny poziom bezpieczeństwa.

Faktura.pl to serwis, który jest dostępny dla każdego przedsiębiorcy, który chciałby, aby fakturowanie i prowadzenie biznesu stało się łatwiejsze. Aby rozpocząć, wystarczy założyć konto, podając numer NIP swojej firmy. Od tego momentu można zacząć wystawiać faktury – już w 30 sekund! Za pomocą pełnej gamy funkcji dostępnych w programie Faktura.pl można nie tylko fakturować, ale także wysyłać faktury, przekazywać je do księgowej, tworzyć raporty, korzystać z programu do magazynowania, faktoringu, windykacji, zintegrować program z Allegro.

Oferta firmy

Przedsiębiorcy rozpoczynający korzystanie z programu Faktura.pl mogą przez 90 dni testować go całkowicie za darmo. Następnie do ich dyspozycji są 3 plany, które pozwalają na łatwe dopasowanie zakresu funkcji do wymagań firmy i do jej budżetu. Ceny rozpoczynają się już od 9,99 zł netto
miesięcznie! Za pomocą programu do fakturowania Faktura.pl przedsiębiorcy mogą uzyskać dostęp do poniższych funkcji:
- Fakturowanie – nielimitowane wystawianie faktur sprzedaży i zakupu, a także faktur cyklicznych i innych dokumentów, w tym także wysyłka faktur e-mailem, powiadomienia SMS o wystawionych fakturach, przycisk płatności w fakturze, personalizacja faktur,
- Baza danych – zawierająca informacje o kontrahentach, produktach, usługach,
- Dostęp do księgowej – łatwe przekazywanie faktur do biura rachunkowego,
- Wirtualna teczka z dokumentami – zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla firmowej dokumentacji,
- Wielu użytkowników – obsługa wielu użytkowników programu wraz z ich historią aktywności,
- Windykacja faktur – możliwość łatwiejszego odzyskiwania należności,
- Faktoring – usługa polegająca na finansowaniu faktur, czyli otrzymaniu należności za fakturę już w 24 godziny,
- Obsługa magazynu – zintegrowana z programem aplikacja magazynowa,
- Integracja z serwisem Allegro.

Firmy pokrewne w bazie

/ faktoring /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Klinika w Lublinie, zwana Pracownią EMG, dysponuje wykwalifikowanym personelem medycznym, który wykonuje badania elektromiograficzne u pacjentów.
Ortomedico jest firmą świadczącą usługi w zakresie realizacji zamówień NFZ dotyczących produktów chłonnych, stomijnych, urologicznych oraz produktów dla diabetyków.