FHU FOTO-VIDEO DZIEDZIC

Dane adresowe:

ks. M. Łaczka 61,
30-864 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Bartłomiej Dziedzic
biuro@zdjecia-reklamowe.pl
507 738 242

Dane firmy:

FHU FOTO-VIDEO DZIEDZIC
NIP: 6792759889
REGON: 120293360

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ks. M. Łaczka 61, Kraków, Polska

Opis firmy FHU FOTO-VIDEO DZIEDZIC

Studio fotograficzne Foto-Video Dziedzic oferuje szeroki zakres usług fotograficznych z dziedziny fotografii reklamowej. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, stronę www lub inny biznes w sieci, to z przyjemnością podejmiemy się sfotografowania i odpowiedniego zaprezentowania Twoich produktów. Fotografia produktowa jest kluczowym sposobem na pokazanie produktu w najlepszym świetle.

Fotograf reklamowy Bartek zajmie się odpowiednią ekspozycją, a później sfotografowaniem każdej z pozycji w Państwa asortymencie. Jeżeli prowadzisz biuro nieruchomości i poszukujesz osoby, która zrobi zdjęcia pomieszczeń w sposób, jaki w pełni odda piękno wnętrza, to zachęcamy do skorzystania z usług studia. Foto-Video Dziedzic. Dołącz do stale powiększającego się grona naszych zadowolonych klientów biznesowych.

Oferta firmy

Foto-Video Dziedzic świadczy usługi fotografii reklamowej, wśród których znajdziemy fotografię:
- biznesową,
- korporacyjną,
- produktową,
- eventową,
- przemysłową
- i inne rodzaje zdjęć reklamowych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli poszukujecie państwo specjalistów, którzy zajmują się takimi pracami jak fotografia reklamowa, wideofilmowanie czy też spoty reklamowe, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Efotografia to nowoczesna firma, zajmująca się tworzeniem profesjonalnych zdjęć na potrzeby sklepów internetowych i portali społecznościowych.
SHOT ART to firma, która pomaga klientom promować firmę, usługę lub konkretny produkt.