INGA PAWŁOWSKA WOKÓŁ NATURY

Dane adresowe:

Librowszczyzna 3 lok 24b,
31-030 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Biuro obsługi klienta
sklep@wokolnatury.pl
+48 733 320 367
+48 12 307 28 03

Dane firmy:

INGA PAWŁOWSKA WOKÓŁ NATURY
NIP: 9591962007
REGON: 361684579

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Librowszczyzna 3 lok 24b, Kraków, Polska

Opis firmy INGA PAWŁOWSKA WOKÓŁ NATURY

Wokół Natury to nowoczesny sklep internetowy w ofercie którego znajdziecie bogaty i ciągle poszerzany asortyment z artykułami spożywczymi oraz suplementami diety, opartymi na konopiach kannabidol CBD. Kannabidol CBD w porównaniu z kannabidolu THC, który działa negatywnie na psychikę ludzką. W ofercie znajdziecie takie towary jak: olej CBD, kosmetyki konopne, maść konopna, herbata konopna, oraz wiele innych produktów tego typu. Sklep internetowy Wokół Natury powstał z myślą o wszystkich tych ludziach, którzy preferują życie zgodnie z naturą, oraz pragną czerpać z niej to co najważniejsze.

Oferta firmy

- herbata konopna
- konopie medyczne
- kosmetyki konopne
- lek z konopi
- maść konopna
- olej cbd
- olej konopny


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Masz problem z pęcherzem pod stopą lub wciąż powracającymi kurzajkami? Koniecznie skontaktuj się z Instytutem Podologicznym.
Dr Kopaczyński świadczy usługi usuwania przebarwień, lasera frakcyjnego, usuwania laserowego rozstępów, a także laserowego odmładzania twarzy.
BJU to w pełni profesjonalna i mająca doświadczenie hurtownia produktów z zakresu medycyny estetycznej, które cechują się wysoką jakością oraz bardzo konkurencyjnymi cenami.