KDK Medica

Dane adresowe:

Wóycickiego 4,
01-824 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
m.rynska@klinikapromedion.pl
731 719 668
(22) 835 16 12

Dane firmy:

KDK Medica
NIP: 1181895201
REGON: 140877358

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Wóycickiego 4, Warszawa, Polska

Opis firmy KDK Medica

Klinika Promedion w Warszawie oferuje bogatą gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej oraz medycyny estetycznej, zabiegów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nasza filozofia koncentruje się przede wszystkim na bezpieczeństwie pacjentów i osiąganiu naturalnych efektów operacji i zabiegów. Zapewniamy komfort i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przedstawioną na stronie internetowej.

Oferta firmy

W ofercie firmy KDK Medica Sp. z o.o. znajduje się na przykład:
chirurgia plastyczna
medycyna estetyczna
przeszczep włosów
ortognatyka

Szczegółowe informacje o ofercie firmy KDK Medica Sp. z o.o. a także dane do kontaktu znaleźć można pod adresem www https://klinikapromedion.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Masz problem z pęcherzem pod stopą lub wciąż powracającymi kurzajkami? Koniecznie skontaktuj się z Instytutem Podologicznym.
Dr Kopaczyński świadczy usługi usuwania przebarwień, lasera frakcyjnego, usuwania laserowego rozstępów, a także laserowego odmładzania twarzy.
BJU to w pełni profesjonalna i mająca doświadczenie hurtownia produktów z zakresu medycyny estetycznej, które cechują się wysoką jakością oraz bardzo konkurencyjnymi cenami.