LND GP3 s.c. D. Pachura, T. Pachura, R. Fijołek - Baza Polskich Firm

LND GP3 s.c. D. Pachura, T. Pachura, R. Fijołek

Dane adresowe:

Obornicka 160,
51-114 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Jakub Baran
lnd.sklep@gmail.com
608500524

Dane firmy:

LND GP3 s.c. D. Pachura, T. Pachura, R. Fijołek
NIP: 8952230823
REGON: 388936531

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Obornicka 160, Wrocław, Polska

Opis firmy LND GP3 s.c. D. Pachura, T. Pachura, R. Fijołek

Stylowe i jednocześnie dobre jakościowo oświetlenie włoskiego producenta luksusowych lamp pod architekturę zewnętrzną znajdziesz w sklepie online LND. Nasz sklep online dysponuje produktami, które powstają bezpośrednio we Włoszech – jesteśmy bezpośrednim partnerem producenta rzemieślniczego oświetlenia, mającego zastosowanie w miejscach i przestrzeniach nie tylko prywatnych, ale także miejskich, biznesowych. LND oferuje starannie dobrane produkty, które wszystkie mają wspólny mianownik – niepowtarzalne wzornictwo idące w parze z bardzo dobrymi parametrami technicznymi.

Oferta firmy

Wyroby oświetleniowe odznaczają się kraftowym kunsztem, nienagannym stylem, bardzo dobrą charakterystyką parametrową. Lampy dostępne z oferty nie są produkowane masowo, lecz na zamówienie i doskonale sprawdzą się w takich miejscach jak:
- ogrodzie,
- parku,
- altanie,
- ganku,
- werandzie,
- tarasie,
- ulicy,
- placu.
Ze względu na typy oświetlenia, wyróżnić należy oprawy oświetleniowe sufitowe, naścienne, podtynkowe, dogruntowe, wiszące, stojące czy mobilne. Więcej informacji znaleźć można w sklepie internetowym LND, do którego polecamy zajrzeć.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Boxlab to sklep z oświetleniem, którego stacjonarna placówka mieści się na terenie Warszawskiego Ursynowa.
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług w zakresie dystrybuowania szerokiego asortymentu wyrobów oświetleniowych.
Prowadzimy sklep internetowy z oświetleniem do każdego wnętrza.