Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Dane adresowe:

ul. Gen. M. Langiewicza 1,
28-200 Staszów
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Czyżycka
logopeda@centrumgloska.pl
507937334

Dane firmy:

Logopeda online Katarzyna Czyżycka
NIP: 9452028059
REGON: 260630260

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Gen. M. Langiewicza 1, Staszów, Polska

Opis firmy Logopeda online Katarzyna Czyżycka

"Logopeda online Katarzyna Czyżycka" jest firmą nastawioną na szerzenie pomocy logopedycznej wśród dzieci dwujęzycznych, która zawsze szuka takich rozwiązań i dostarcza takie usługi logopedyczne, aby terapia logopedyczna dla dzieci dwujęzycznych przebiegała bardzo skutecznie oraz w błyskawicznym tempie. Jakość terapii logopedycznej dla dzieci dwujęzycznych traktowana jest przez naszych terapeutów bardzo poważne. Miarą jakości świadczonej terapii logopedycznej jest zadowolenie rodziców oraz, przede wszystkim, czysta oraz poprawna wymowa u dzieci. Z takiego powodu, że dzieci dwujęzyczne pochodzące z polskich rodzin są rozproszone po całym świecie, terapia logopedyczna musi być online. Logopeda przez internet szybko połączy się z dzieckiem dwujęzycznym przebywającym w dowolnym miejscu na świecie. Podczas sesji logopedycznych online, logopeda zademonstruje dziecku oraz rodzicom ćwiczenia logopedyczne mające wpływ na poprawę mowy. Terapia logopedyczna online jest wykonywana przez darmowy komunikator Skype. Wystarczy wygodnie usiąść w fotelu oraz skrupulatnie wykonywać ćwiczenia pokazywane przez logopedę. Aby terapia mowy u dzieci dwujęzycznych przebiegała szybciej i sprawniej, po każdej sesji logopedycznej przez internet terapeuta zostawia rodzicom wykaz ćwiczeń językowych, które dzieci powinny samodzielnie (lub przy wsparciu albo kontroli rodziców) wykonywać. Samodzielna praca dziecka z rodzicem w domu jest jednocześnie gwarantem utrwalenia pracy logopedy. Zakres terapii z logopedą internetowym jest w praktyce identyczny z konwencjonalną terapią logopedyczną realizowaną w gabinecie stacjonarnym. Terapia z logopedą online dla dzieci dwujęzycznych w gabinecie wirtualnym ma tę przewagę, że może być realizowana zawsze i wszędzie. Ograniczenia czasowe lub logistyczne, odległość do najbliższego logopedy, która dzieli go z dzieckiem dwujęzycznym, przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Jedyne, co się liczy w terapii logopedycznej online dla dzieci dwujęzycznych, jest ogólnie pojęta metodologia terapii zapewniająca szybkie usunięcie zaburzeń mowy oraz rozwinięcie zdolności oraz umiejętności prawidłowej komunikacji dziecka w środowisku dwujęzycznym.

Oferta firmy

Dla dzieci dwujęzycznych logopeda oferuje następujące usługi terapeutyczne:
1. Terapia dzieci niemówiących oraz dzieci, u których występuje opóźniony rozwój mowy.
2. Terapia dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa oraz innymi zaburzeniami układu nerwowego.
3. Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci z dysleksją.
4. Korekta podstawowych wad wymowy w języku polskim: jąkanie, reranie, seplenienie.
5. Torowanie głosek kłopotliwych dla dzieci, np. głoska [r].


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Masz problem z pęcherzem pod stopą lub wciąż powracającymi kurzajkami? Koniecznie skontaktuj się z Instytutem Podologicznym.
Dr Kopaczyński świadczy usługi usuwania przebarwień, lasera frakcyjnego, usuwania laserowego rozstępów, a także laserowego odmładzania twarzy.
BJU to w pełni profesjonalna i mająca doświadczenie hurtownia produktów z zakresu medycyny estetycznej, które cechują się wysoką jakością oraz bardzo konkurencyjnymi cenami.