marszal

Dane adresowe:

Stanisława Kazury 2C/29,
02-795 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

marszal-studio@o2.pl
515621264

Dane firmy:

marszal
NIP: 5632364503
REGON: 061400999

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Stanisława Kazury 2C/29, Warszawa, Polska

Opis firmy marszal

MarszalStudio zajmuje się profesjonalną fotografią produktową i grafiką już od 2011 roku. Specjalizujemy się głównie w takich projektach jak packshoty - czyli fotografia ukierunkowana na demonstrację artykułu. Dzięki temu, że wyróżnia nas ogromna troska o szczegóły, punktualność oraz konkurencyjne ceny zdobyliśmy ufność Klientów. Mimo to, ciągle podnosimy swoje umiejętności, by móc za każdym razem sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Obsługujemy projekty zarówno dla małych firm, jak i dużych, znanych przedsiębiorstw. Działamy kompleksowo - od przygotowania artykułu, po zaawansowaną postprodukcję. Wszystkie wykonywane przez nas zdjęcia są wysoce profesjonalne i sprawiają, że sprzedaż artykułu znacząco wzrasta.

Oferta firmy

Obsługujemy projekty zarówno dla małych firm, jak i dużych, znanych przedsiębiorstw. Działamy kompleksowo - od przygotowania artykułu, po zaawansowaną postprodukcję. Wszystkie wykonywane przez nas zdjęcia są wysoce profesjonalne i sprawiają, że sprzedaż artykułu znacząco wzrasta.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli poszukujecie państwo specjalistów, którzy zajmują się takimi pracami jak fotografia reklamowa, wideofilmowanie czy też spoty reklamowe, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Efotografia to nowoczesna firma, zajmująca się tworzeniem profesjonalnych zdjęć na potrzeby sklepów internetowych i portali społecznościowych.
SHOT ART to firma, która pomaga klientom promować firmę, usługę lub konkretny produkt.