Mleczne Krówki - Baza Polskich Firm

Mleczne Krówki

Dane adresowe:

ul. Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

sklep@mleczne-krowki.pl
792495088

Dane firmy:

Mleczne Krówki
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Mleczne Krówki

Serdecznie polecamy Wam krówki reklamowe o wyjątkowym smaku, które zachwycą nie tylko Was, ale również Waszych klientów. Z naszych usług mogą skorzystać klienci indywidualni, jak również firmy o różnej wielkości. Dzięki naszym usługom zawsze otrzymacie wspaniałe wsparcie swojej kampanii reklamowej. Niezwykły smak oraz kruchość sprawią, że ludzie zawsze będą pamiętali o Waszej firmie. Tak smakowite cukierki reklamowe będą przynosiły tylko miłe wspomnienia. Przekonajcie się, że takie słodkości naprawdę potrafią podbić serca wielu osób. To również doskonałe słodycze, które mogą być prostą, ale bardzo skuteczną formą podziękowania. Zaufajcie nam, a przekonacie się sami, że nie znajdziecie lepszych specjalistów w zakresie produkcji takich cukierków. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ludźmi.

Oferta firmy

Mleczne krówki przedstawiam klientom różnorodny wybór. O to on:
- opakowania brandowe
- krówki reklamowe
- krówki weselne
- krówki na urodziny
- krówki na chrzest
- cukierki świąteczne(Boże Narodzenie, Wielkanoc)


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Gomi Gazy to dystrybutor ciekłego azotu wykorzystywanego również w celach medycznych a nawet innych gazów technicznych takich jak: CO2, propan butan, mieszanki spawalnicze, hel balonowy, argon, tlen, acetylen.
Firma Solny Świat, jak nawet nazwa wskazuje, zajmuje się sprzedażą produktów wykonanych z soli, a dokładniej jest to sól himalajska.
Na stronie internetowej firmy Klido możesz przekonać się osobiście, jak wiele urządzeń czyszczących na wynajem przygotowaliśmy z myślą o satysfakcji wszystkich naszych klientów.