Mokona Andreas Wiśniewski

Dane adresowe:

Niekłonice 23c,
76-024 Świeszyno
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

projekty-graficzne@alfastart.pl
570552570

Dane firmy:

Mokona Andreas Wiśniewski
NIP: 4990582953
REGON: 320599963

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Niekłonice 23c, Świeszyno, Polska

Opis firmy Mokona Andreas Wiśniewski

Studio graficzne do niedawna było kojarzone z projektem wizytówki i ulotki. Oczywiście do chwili obecnej projekt ulotki, to część usług jakie świadczy Studio Piko. Niemniej jednak projekty graficzne są zdecydowanie bardziej zróżnicowane. Zlecić można projektowanie logo, które to bywa jednocześnie proste i skomplikowane. W małej formie należy zawrzeć konkretny przekaz, co często nie udaje się grafikom bez doświadczenia. Studio Piko każdy projekt graficzny konsultuje ze zlecającym, by realizacja zamówienia była jak najbardziej satysfakcjonująca.

Oferta firmy

Studio Piko, to projekty graficzne różnego rodzaju, które przygotowywane są przez zespół doświadczonych grafików. Projekt katalogu lub ulotki czy też przygotowanie plakatu nie stanowi wyzwania dla tego studia graficznego.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Specjalizujemy się w realizacjach indywidualnych i nietypowych każdorazowo dostosowanych do preferencji Klientów oraz charakteru przedsięwzięcia, a nasze stoiska charakteryzują się: - unikalnością - nasze realizacje są nieszablonowe, do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb naszych Klientów, - funkcjonalnością - systemy wystawiennicze od Event Logistica mają wspierać Państwa akcje marketingowe i dawać wiele możliwości ich użytkowania.
Studio StreamOnline to idealne miejsce do realizowania projektów takich jak filmy reklamowe, prezentacja produktów a także programy telewizyjne.
HexDruk to nowoczesna drukarnia internetowa, z której możesz skorzystać bez wychodzenia z domu! Oszczędzisz w ten sposób swój cenny czas oraz pieniądze.