Aktywny wypoczynek

IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o.

IECenter czyli International Experience Center istnieje od 2007 roku. Zajmujemy się programami kulturowo edukacyjnymi w Stanach Zjednoczonych i Australii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski i Europy. Zapisując się u nas na jeden z program(...)

BumperBall.pl - Quad Biking

Co roku mnóstwo turystów przyjeżdża do Polski, by podziwiać piękne widoki i poznawać naszą cudowną i niepowtarzalną kulturę. Istnieje wiele miejsc, które odróżniają nas na mapie świata. Możemy pochwalić się przepiękną stolicą, g(...)

Dom Seniora Life

W ramach oferty, którą zapewnia nasz Dom Seniora Life jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednio przygotowane warunki dla osób w podeszłym wieku. Jesteśmy w stanie zapewnić w naszym ośrodku również odpowiednio realizowaną opiekę. Zapewniamy (...)

Mega Event

Prowadzimy firmę eventową związaną z rynkiem warszawskim. Warszawa to jednak nie jedyne miasto, w którym obsługujemy biznesy zainteresowane profesjonalną integracją. Wysyłamy klientów za granicę na off road, czy safari. Planujemy atrakcyjn(...)

Czas Na Las Robert Ciesielski

Organizacja udanej imprezy nie jest zadaniem prostym. Zarówno kiedy organizujemy imprezę dla przyjaciół jak i również imprezę integracyjną. Jeżeli szukacie pomysłu na niepowtarzalną zabawę, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z na(...)

Polish Charter Agency Agenda BHP Grzegorz Świerczyński

Dzięki niezwykle atrakcyjnej ofercie firmy Polish Charter Agency możesz przeżyć wakacje, o których będziesz opowiadać całymi latami! Dajemy Wam unikalną możliwość skorzystania z czarteru jachtu morskiego, katamaranu lub barki, którym mo(...)

Fajne Spływy Kajakowe

Gotowy na prawdziwą przygodę na wodzie? Fajne Spływy Kajakowe serdecznie zapraszają Cię do odkrycia piękna Spływów Kajakowych Dębki na rzekach Kaszub! Nasza wypożyczalnia kajaków w Dębkach to punkt startowy Twojej wyprawy po malowniczej r(...)