Finanse

4optima

4optima Sp. z o.o. to firma, która poprzez swoje działanie dąży do tego, aby firmy stały się nowoczesne, dynamiczne i transparentne. Z tego też powodu wspiera przedsiębiorców i menadżerów poprzez projekty optymalizacyjne i analizy. Chce, a(...)

Social.Estate

Interesuje Cię crowdfunding? Szukasz odpowiedzi na pytanie, czy platforma internetowa jest dobrym rozwiązaniem? W takich okolicznościach możesz liczyć na naszą pomoc. Mówiąc wprost — co powiesz na social.estate? Pewnie od razu pojawiło si(...)

Biuro Rachunkowe K&K Oświęcim

Odpowiedzialność, sumienność i poufność to cechy które charakteryzują nasze biuro rachunkowe K&K. Nasza działalność odbywa się w oparciu o szczerość i punktualną realizację powierzonych nam zadań. Nasze usługi wybierają spółki ja(...)

SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.

Jeżeli planujecie sprzedaż euro lub innej waluty obcej i szukacie najlepszej oferty, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. To co wyróżnia nasz kantor online przede wszystkim błyskawiczny transfer pieniędzy, bezpieczna wy(...)

Ekspert Podatkowy Marcin Karpiński

Nasze biuro rachunkowe to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Marcin Karpiński i jego zespół to nie tylko specjaliści od liczb, ale także pasjonaci pomagający przedsiębiorcom w osiąganiu finansowych celów. Oferujemy nie (...)