Oprogramowanie

Versum Sp. z o.o.

Firma Versum jest producentem oprogramowania dedykowanego dla branż kosmetycznej, urody oraz fryzjerskiej. Nasz system informatyczny wspomoże działanie każdego salony z wcześniej wymienionych branż. System informatyczny Versum to cała masa (...)

E-rejestracja 24

Prowadzisz gabinet lekarski i chciałbyś usprawnić swoją pracę i obsługę klienta? Masz dość zapisywania wizyt w zeszycie i dzwonienia do klientów by przypomnieć im o zaplanowanej kontroli? Koniecznie powinieneś swój gabinet lekarski wprow(...)

Astrofox Sp. z.o.o

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie oprogramowania. Naszym klientom firmowym jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesne programy, które są oparte na innowacyjnych rozwiązaniach informatycznych, które pozwalają na sprawne obsługiwanie mi(...)

Satis Gps Sp. z o.o.

Marka Satis zajmuje się monitoringiem samochodowym od wielu lat – dzięki temu jesteśmy na rynku pełnoprawnymi profesjonalistami, którzy przygotowują i wykonują najbardziej zaawansowane zlecenia związane z monitoringiem dla firm przewozowych(...)

Hogart

Hogart Business Applications to nasza firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się zapewnianiem klientom gotowych rozwiązań i oprogramowania, zwłaszcza biznesowego. Poprzez nasze produkty pomagamy firmom klientów zwiększyć przewagę(...)

Data Analytics

DataAnalytics.pl to dystrybutor Tableau – oprogramowania z kategorii Business Intelligence, służącego do analizy danych i wizualizacji danych, które można połączyć z większością baz. Aplikacja Tableau została pomyślana jako program pom(...)

DataConsult

DataConsult to producent innowacyjnych systemów do logistyki. Nasze produkty znalazły uznanie wśród wielu małych jak i dużych firm. Tworzymy dla Państwa zaawansowane systemy informatyczne, które dopasujemy indywidualnie dla każdej firmy. Jes(...)

Promes

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców w zakresie dostarczania profesjonalnych urządzeń fiskalnych, oprogramowania do prowadzenia handlu i działalności gastronomicznej a także profesjonalne i bezpieczne systemy monitoringu. Jeśli (...)