Wyposażenie gastronomiczne

GastroProfit.pl

Firma BT TRADE zarządzana przez Bartłomieja Trenda to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się wyposażeniem lokali gastronomicznych. Produkty, które oferuje swoim klientom, udostępniają za pośrednictwem sklepu internetowego, który znajduj(...)

"SAMEX" CWK S.C. WIESŁAW STANISZEWSKI, MARCIN STANISZEWSKI

Zajmujemy się zaopatrywaniem krojowni. Firma Samex swoją ofertę kieruje przede wszystkim do producentów odzieży i obuwia, firm meblarskich, producentów rolet oraz zakładów usługowych. W ofercie posiadamy kompleksowe zaopatrzenie zarówno dla(...)

GastroSalon.pl

GastroSalon.pl to efekt działania firmy BT TRADE zajmującej się dystrybucją sprzętu gastronomicznego. Oferowane przez nich produkty przeznaczone są do lokali gastronomicznych różnych wielkości. Przedsiębiorstwo od wielu lat skutecznie dzia(...)

Koleżanki Szklanki

Koleżanki Szklanki to sklep internetowy i hurtownia porcelany, posiadająca w swoim asortymencie wiele wysokojakościowych produktów od cenionych i znanych producentów. Są to, między innymi garnki, sztućce, patelnie, noże kuchenne, zastawy sto(...)

Winnica Dwórzno

Zachęcamy do sprawdzenia jednej z najlepszych winiarni w całej Polsce. Renomowane miejsce jakim jest bez wątpienia winnica.dworzno.pl oddaje Państwu do dyspozycji bogactwo smaków oparte na długoletniej historii tego miejsca i zaangażowaniu lud(...)

Lodo

Czas zadbać o wyposażenie gastronomii i zastanawiasz się nad tym, które sklepy mogą zaspokoić Twoje oczekiwania? Zamiast się nad tym zastanawiać, zapoznaj się z naszymi propozycjami. Maksymalnie upraszczając, oferujemy wyposażenie gastron(...)

Florentyna Sp. z o. o.

Sklep Zasmakuj Radości to profesjonalne wyposażenie domu i mieszkania. W bogatej ofercie gromadzimy asortyment, dzięki który urządzisz kuchnię, salon czy jadalnię. Znajdziesz u nas garnki emaliowane tradycyjne, koce i poszewki, naczynia do zap(...)

COMP Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie

Firma Novitus zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych, jak i zintegrowanymi rozwiązaniami dla branży retail. W ofercie posiada m.in. wagi magazynowe, kasy fiskalne, a także drukarki fiskalne. Oprócz tego zaopatruje swoich klient(...)