Zespół na wesele

Exclusive DJs Dominik Szymoniak

Exclusive DJs tworzą ludzie z pasją i zamiłowaniem do muzyki i dobrej zabawy. Bardzo dobrze wiedzą jak przygotować muzycznie i wizualnie tak ważne przyjęcie jakim jest wesele. Oprócz najlepszych kawałków tanecznych, zabawią nas również g(...)

Dj Kaze Łukasz Thomke

Potrzebujesz profesjonalnej obsługi na swoją imprezę jak i wesele? Jeżeli tak to serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą moich usług. Od ponad 5 lat oferuje tego rodzaju usługi zapewniając profesjonalizm, posiadanie nowoczesnego sprz(...)

PHU Jerzyk Michał

DJ Jerzman to gwarancja niezapomnianej zabawy do białego rana. Michał Jerzyk to profesjonalista, który tworzy atmosferę imprezy poprzez muzykę oraz światło. Specjalnością DJ Jerzmana są imprezy okolicznościowe, jak i wesela, a swoje usług(...)

Bellwether Event

Zastanawiasz się nad tym, czy wodzirej na imieniny jest dobrym pomysłem? Można pokusić się o stwierdzenie, wedle którego nie ma się nad czym zastanawiać. Niemniej jednak musisz pamiętać o tym, że nie wszyscy mogą gwarantować odpowiedni (...)

Bellwether Event Piotr Komorowski

Jeśli rozglądasz się za zespołem na wesele, mam dla Ciebie interesującą propozycję – ta propozycja to nic innego jak zapoznanie się ze stroną zabawnywodzirej.pl. Odnosząc się do najważniejszych informacji, nazywam się Piotr Komorowski(...)

Imprezja Damian Nowaczyk

DJ Wodzirej na wesele to gwarancja świetnej zabawy dla Ciebie i twoich gości. Profesjonalny didżej to specjalista od muzyki, który potrafi dopasować repertuar do preferencji i oczekiwań młodej pary oraz gości. Zadba o odpowiedni nastrój podc(...)