Shot art Sp. c. Rafał Wojtas Mateusz Czekaliński

Dane adresowe:

Patriotów 110/212,
04-844 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
kontakt@shotart.pl
504 441 935

Dane firmy:

Shot art Sp. c. Rafał Wojtas Mateusz Czekaliński
NIP: 9522152771
REGON: 365793762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Patriotów 110/212, Warszawa, Polska

Opis firmy Shot art Sp. c. Rafał Wojtas Mateusz Czekaliński

SHOT ART to firma, która pomaga klientom promować firmę, usługę lub konkretny produkt. Zajmuje się profesjonalną fotografią marketingowo-biznesową. Wykonuje packshoty oraz kompozycje produktowe. Ponadto zajmuje się tworzeniem portretów biznesowych i fotorelacji z imprez firmowych. Firma ma doświadczenie w wykonywaniu zdjęć architektury i wnętrz wykorzystywanych do tworzenia prezentacji miejsc. W zespole firmy znajdują się młodzi, utalentowani ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zapewniają klientom profesjonalne podejście do każdego zlecenia i fachowe doradztwo.

Oferta firmy

W ofercie firmy Shotart S.C. znaleźć można:
- zdjęcia produktowe
- packshoty
- fotografia reklamowe

Informacje o ofercie firmy Shotart S.C. a także kontakt udostępnione zostały na stronie www http://shotart.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli poszukujecie państwo specjalistów, którzy zajmują się takimi pracami jak fotografia reklamowa, wideofilmowanie czy też spoty reklamowe, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Efotografia to nowoczesna firma, zajmująca się tworzeniem profesjonalnych zdjęć na potrzeby sklepów internetowych i portali społecznościowych.
Studio fotograficzne Foto-Video Dziedzic oferuje szeroki zakres usług fotograficznych z dziedziny fotografii reklamowej.