SKUPAUTEK - Baza Polskich Firm

SKUPAUTEK

Dane adresowe:

Psie Pole,
50-229 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

info@skupautek.pl
791791690

Dane firmy:

SKUPAUTEK
NIP: 8952205647
REGON: 383238940

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Psie Pole, Wrocław, Polska

Opis firmy SKUPAUTEK

Otwierając firmę skup aut Wrocław SKUPAUTEK w 2013r. chcieliśmy ułatwić ludziom sprzedaż swojego samochodu. Sami borykając się, ze sprzedażą własnych samochodów zrozumieliśmy ile kosztuje to czasu i pieniędzy na ogłoszenia w internecie, które są coraz droższe. Więc jeżeli masz dość marudnych klientów, nie masz czasu lub chęci na zajmowaniem się sprzedażą swojego auta - my chętnie je od Ciebie kupimy, od ręki za gotówkę. Jest to możliwe gdyż kupujemy wszystkie samochody, a czas realizacji to czasem nawet nie cała godzina. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz na stronie i przekonaj się ile możemy zaoferować za Twój pojazd.

Oferta firmy

Firma skup aut Wrocław SKUPAUTEK dzieli się na: skup samochodów używanych i złomowanie pojazdów. Swoje usługi świadczymy głownie na ternie Wrocławia i tu też jest siedziba naszej firmy. Nie oznacza to, że samochody z poza Wrocławia nas nie interesują. Wręcz przeciwnie, obsługujemy cały Dolny Śląsk oferując przy tym najlepsze ceny właśnie w tym województwie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Co robić, jeżeli nie stać mnie na zakup nowego samochodu? Nie ulega wątpliwości, że jest to pytanie, które może pojawiać się od czasu do czasu (nie trzeba chyba tłumaczyć, jak istotne jest posiadanie samochodu).
McLaren Warszawa to certyfikowany dealer samochodów, w którego ofercie znajdziesz wyłącznie najlepsze modele samochodów McLaren.
Skup aut Wrocław PKAUTO to nie tylko skup samochodów, ale również świadczymy usługi złomowania aut.