Studio Projektowe METEOR Marcin Rutkowski - Baza Polskich Firm

Studio Projektowe METEOR Marcin Rutkowski

Dane adresowe:

Kościuszki 43/3,
81-702 Sopot
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
ewelina@meteorstudio.pl
502 686 959

Dane firmy:

Studio Projektowe METEOR Marcin Rutkowski
NIP: 5851389414
REGON: 220825842

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Studio Projektowe METEOR Marcin Rutkowski

METEOR to pracownia architektoniczna, która została założona z pasji do człowieka i tworzenia. Nazywamy się Marcin i Ewelina Rutkowscy: od lat aranżujemy przestrzeni i projektujemy wnętrza. Inspiracje czerpiemy z ludzkich potrzeb oraz możliwości. Stawiamy na najwyższą jakość wykonania oraz profesjonalizm. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, poświęcając swój czas, zdrowie oraz wiedzę. METEOR to nasze studio projektowe w Sopocie, za pomocą którego realizujemy Twoje marzenia. Pozwól, że Ci pomożemy!

Oferta firmy

Prezentowana firma Studio Projektowe METEOR Marcin Rutkowski oferuje:
Aranżacja wnętrz
Projektowanie wnętrz

Z dokładniejszą ofertą firmy Studio Projektowe METEOR Marcin Rutkowski zapoznać się można pod adresem www https://meteorstudio.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie oryginalne wzornictwo oraz styl to z całą pewnością zaciekawi Cie oferta jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych którym jest z całą pewnością Tubądzin.
W naszej firmie architektonicznej jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi przy realizowaniu różnorodnych projektów wnętrz.
APP Proste Wnętrze to pracownia projektowa założona w 2014 roku w Krakowie.