TITAN POLSKA Sp. z o.o. - Baza Polskich Firm

TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Miłkowskiego 3/801,
30-349 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@titan.com.pl
795 585 570
12 255 59 00

Dane firmy:

TITAN POLSKA Sp. z o.o.
NIP: 6772189288
REGON: 356517948

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Miłkowskiego 3/801, Kraków, Polska

Opis firmy TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Autoryzowana filia niemieckiej spółki Friedrich Ischebeck GmbH, już od pond 14 lat ma swoją siedzibę w Polsce. Mowa tutaj o TITAN POLSKA, firmie która dostarcza pełnych rozwiązań z zakresy budownictwa inżynieryjnego, specjalnego oraz geotechniki. W swoim działaniu stosujemy oryginalny system LItebox, czyli system szalunków. Na całym świecie można znaleźć przykłady użycia tej technologi, ponieważ jest ona bardzo popularna i nadaje się do gruntów o trudnym stopniu budowy. Zaufało nam wielu, nie dziwi więc liczbę zrealizowanych przez lata projektów, które oparte są na doświadczeniu i profesjonalizmie ludzi oraz sprzętu jakim dysponujemy. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta firmy

Firma oferuje przede wsyztskim:
- budownictwo inżynieryjne
- deskowania
- fundamentowanie
- deskowania
- kotwy gruntowe
- litebox,
Więcej informacji dostępnych na infolinii oraz naszej stronie internetowej.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Nova Trading S.
Prócz standardowego projektu wykonywanej konstrukcji i specyfikacji technicznej potrzebny jest wykaz stali, łączników, schematów montażowych oraz szczegółów połączeń montażowych.
Usługi Geodezyjne Projekt w której ofercie znajdziesz: konstruowanie map do potrzeb projektowych (tworzenie w formie numerycznej oraz analogowej), rozwiązania organizacji ruchu dla powierzchni restauracyjnych w rewirze Warszawy, oferujemy geodezyjną obsługę inwestycji, inwentaryzację budynków budowlanych, pomiar powierzchni kubatur dla mieszkań, gabinetów oraz hal a także mapy w celach sądowych, rozdzielanie działek oraz wznowienia i nakreślanie granic.