Uni Bud Marmury

Dane adresowe:

Hutnicza 25B,
81-061 Gdynia
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
marmury@marmury.pl
(58) 623 20 82

Dane firmy:

Uni Bud Marmury
NIP: 5860000462
REGON: 190598760

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Hutnicza 25B, Gdynia, Polska

Opis firmy Uni Bud Marmury

Firma Uni Bud zaprasza wszystkich do współpracy w zakresie najlepszych marmurów dostępnych na Polskim rynku. W ofercie klient ma do wyboru najlepsze rozwiązania jeśli chodzi o kominki, blaty, czy też parapety z marmuru. Firma Uni Bud jest jedyna w swoim rodzaju, albowiem to kompletny specjalista, którzy przygotuje nam indywidualną ofertę, opartą na najlepszych elementach marmuru, oraz na precyzyjnym i jakościowym wykończeniu, które zapewnia właśnie ta firma. Skorzystaj z oferty specjalistów w swoim fachu.

Oferta firmy

W ofercie firmy Uni Bud Marmury znajduje się między innymi:
Usługi kamieniarskie Gdańsk, Gdynia

Szczegółowe informacje o ofercie firmy Uni Bud Marmury a także dane do kontaktu odnaleźć można pod adresem www http://marmury.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Oferujemy szeroki zakres prac na które przypada układanie kostki brukowej oraz prace ogólnobudowlane takie jak montaż studzienek, niwelacja terenu czy renowacja starego bruku.
Nasz zakład kamieniarski znajduję się nieopodal Kielc.
Zastanawiasz się nad tym, czy wybór spieku kwarcowego jest odpowiednią decyzją? Jeśli zależy Ci na jakości materiałów, zwróć uwagę na naszą działalność (warto od razu zaznaczyć, że pomagamy klientom indywidualnym i przedsiębiorcom).