Willa Diana - Baza Polskich Firm

Willa Diana

Dane adresowe:

Stronie Wieś 37C,
57-550 Stronie Śląskie
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Diana Popowicz
diananoclegi@gmail.com
512660363

Dane firmy:

Willa Diana
NIP: 8821134651
REGON: 891040185

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Stronie Wieś 37C, Stronie Śląskie, Polska

Opis firmy Willa Diana

Obiekt wypoczynkowy Diana znajdziemy w Stroniu Śląskim, który zlokalizowany jest w Kotlinie Kłodzkiej w górach Sudetach, a dokładnie ich wschodniej części. O dogodnym położeniu pensjonatu świadczy bliskość największego w województwie kompleksu narciarskiego, jakim jest Sienna Czarna Góra. Okolica sprzyja także chodzeniu po górach, bowiem od willi dojdziemy szlakiem do schroniska Czarna Góra lub na największy szczyt górski jakim jest Śnieżnik. Stronie Śląskie to również dobre miejsce na zwiedzanie tego zakątka woj. dolnośląskiego i Polski jak i wypad za granicę do Czech. Willa Diana to komfortowy, rodzinny pensjonat, który ma kwatery prywatne 2-3-4 osobowe, każda z łazienką, WiFi, TV, śniadaniem w cenie.

Oferta firmy

Noclegi turystyczne i grupowe pod organizatorów wyjazdów zorganizowanych czy firm – tego typu rozwiązania oferuje ośrodek wypoczynkowy Diana. Nocleg można zarezerwować w każdym momencie, bowiem pensjonat działa przez cały rok. Pokoje gościnne będą przydatne także podczas organizacji imprez, które stanowią ważny element oferty. W pensjonacie zorganizujesz wesele, urodziny, chrzciny, komunie, imprezę firmową, bal pracowniczy, szkolenie lub konferencję.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Internetowa baza ofert noclegowych Visiton.
Pensjonat Dom Malowany to niepowtarzalne i wprost urokliwe miejsce zlokalizowane w sercu malowniczych Bieszczad Wysokich.
Zapraszamy do nas! Jesteśmy Beskid Rose & SPA i oferujemy niecodzienny urlop w sercu Beskidu Wyspowego.