Woreczkowo - Baza Polskich Firm

Woreczkowo

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@woreczkowo.pl

Dane firmy:

Woreczkowo
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Woreczkowo

Sklep internetowy Woreczkowo.pl to na pierwszy rzut oka to zwykły sklep internetowy. Jednak w jego bogatym i ciągle rozwijanym asortymencie znajdują się tylko i wyłącznie produkty z jednej kategorii. Co jeszcze wyróżnia sklep internetowy na tle innych ? Wysokie kwalifikacje działu obsługi klienta, który za każdym razem odpowie na każde zadane im pytanie. Wśród argumentów, które przemawiają jeszcze za dokonywaniem zakupów w sklepie internetowym Woreczkowo.pl jest fakt, że przesyłki nadawane są maksymalnie w ciągu 48 godzin od zamówienia.

Oferta firmy

W ciągle rozwijanym asortymencie sklepu internetowego Woreczkowo.pl znajdziecie m.in.: woreczki na biżuterię, woreczki na lawendę, woreczki na prezenty, woreczki z organzy oraz woreczki ozdobne. Wszystkie te produkty występują w różnego rodzaju wersja kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Słyszałeś o prezentach z miodu? To fantastyczne upominki, które możesz podarować każdemu! Jeśli wejdziesz na stronę internetową oryginalneprezenty.
W kwiaciarni Eufloria, poza bukietami na prezent i kompozycjami ozdobnymi zajmujemy się kompleksową realizacją dekoracji ślubnych.