Granmal

Dane adresowe:

Kielecka 5,
26-026 Lisów
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@granmal.eu
605 786 421

Dane firmy:

Granmal
NIP: 6571791699
REGON: 291177000

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kielecka 5, Lisów, Polska

Opis firmy Granmal

W naszym zakładzie kamieniarskim zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem wysokiej jakości schodów z kamienia, blatów kuchennych i łazienkowych, posadzek ściennych i podłogowych oraz parapetów kamiennych. Nasze produkty stworzone są z materiałów takich jak: granit, marmur lub konglomerat kwarcowy. GRANMAL jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w obróbce kamienia naturalnego. W związku z tym gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość, a także możemy się cieszyć dużym uznaniem wśród Klientów.

Oferta firmy

Firma Zakład kamieniarski Granmal | Kielce posiada w ofercie:
blaty kuchenne
blaty łazienkowe
schody z kamienia
parapety
blaty do kominka

Z dokładniejszą ofertą firmy Zakład kamieniarski Granmal | Kielce zaznajomić się można pod adresem https://www.granmal.eu/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Oferujemy szeroki zakres prac na które przypada układanie kostki brukowej oraz prace ogólnobudowlane takie jak montaż studzienek, niwelacja terenu czy renowacja starego bruku.
Nasz zakład kamieniarski znajduję się nieopodal Kielc.
Zastanawiasz się nad tym, czy wybór spieku kwarcowego jest odpowiednią decyzją? Jeśli zależy Ci na jakości materiałów, zwróć uwagę na naszą działalność (warto od razu zaznaczyć, że pomagamy klientom indywidualnym i przedsiębiorcom).