Gabinety lekarskie

Best Vision Salon Optyczny

Zapraszamy do nowego Salonu Optycznego Best Vision w Parku Handlowym Balaton (Bydgoszcz, osiedle Bartodzieje). Posiadamy wysokiej jakości sprzęt wspomagający profesjonalne badanie. Ponadto optometrysta z którym współpracujemy to osoba bardzo do(...)

"Q Clinique" JAKUB KULESZA

Gabinet medycyny estetycznej Qclinique zaprasza do korzystania z szerokiej gamy zabiegów wykonywanych przy użyciu nowoczesnych urządzeń i doskonałej jakości preparatów. Jeśli chcesz się poczuć młodo, pięknie i atrakcyjnie, jeśli chcesz p(...)

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński

Swoją ofertę kieruję do pacjentów, których interesuje skrupulatne, szybkie i dokładne badanie USG. Ze swojej strony mogę Państwu zagwarantować najlepsze USG w okolicy. Jestem lekarzem o dużym bagażu doświadczenia, który pracuje na znakom(...)

Łukasz Michalak

Znajdujący się we Wrocławiu gabinet medycyny estetycznej Łukasza Michalaka to miejsce, gdzie można liczyć na pełne bezpieczeństwo czy też profesjonalizm w zakresie wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych czy też medycznych. Wrocławski gabi(...)

Mille Medica

Mille Medica to warszawskie centrum laryngologiczne, które jest w stanie diagnozować przyczynę oraz leczyć chrapanie, czy bezdech senny (niezwykle groźny dla zdrowia). Na stronie internetowej można zamówić urządzenie DobraNoc służące do a(...)