APP Proste Wnętrze - Baza Polskich Firm

APP Proste Wnętrze

Dane adresowe:

Grota-Roweckiego 49a/67,
30-348 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Maria Podobińska-Tuleja
maria.podobinska@prostewnetrze.pl
600 976 176

Dane firmy:

APP Proste Wnętrze
NIP: 6772151529
REGON: 123225270

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy APP Proste Wnętrze

APP Proste Wnętrze to pracownia projektowa założona w 2014 roku w Krakowie. Projektowanie wnętrz i architektura wnętrz to wielka pasja i zainteresowanie założycielki pracowni. Pani Maria świadczy usługi projektowe cieszące się dużą popularnością wśród klientów. Można tutaj zamówić usługi projektowe z zakresu pracowni autorskiej. Ponadto możemy skorzystać z wielu cennych porad związanych z urządzaniem i dekorowaniem swoich domów, gdyż właścicielka prowadzi również bloga, na którym znajdziemy masę znakomitych pomysłów na aranżację wnętrz. Można je wykorzystać podczas urządzania własnego mieszkania. Jeśli potrzebne są Ci projekty wnętrz, to Pani Maria będzie w Krakowie idealną osobą do tego zadania. Fachowo, rzetelnie, terminowo i w dobrej cenie. Skontaktuj się już dziś.

Oferta firmy

Maria Podobińska-Tuleja z Proste Wnętrze oferuje:
- projekty (wykonawczy i koncepcyjny),
- nadzór autorski,
- szczegółowe konsultacje projektowe,
- projektowanie on-line,
- zastępstwo inwestorskie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

METEOR to pracownia architektoniczna, która została założona z pasji do człowieka i tworzenia.
Jeśli poszukujesz najwyższej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie oryginalne wzornictwo oraz styl to z całą pewnością zaciekawi Cie oferta jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych którym jest z całą pewnością Tubądzin.
W naszej firmie architektonicznej jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi przy realizowaniu różnorodnych projektów wnętrz.