KOMSTAL Michał Kowejsza

Dane adresowe:

ul. gen Maczka 71B,
43-310 Bielsko-Biała
śląskie

Dane kontaktowe:

kom-stal@o2.pl

Dane firmy:

KOMSTAL Michał Kowejsza
NIP: 7962069837
REGON: 670956952

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. gen Maczka 71B, Bielsko-Biała, Polska

Opis firmy KOMSTAL Michał Kowejsza

Jeżeli chodzi o firmę Komstal to przygotowana oferta spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Przedsiębiorstwo ma w swojej dyspozycji świetny sprzęt i to właśnie on będzie decydował o tym, że wszystkie realizowane zamówienia będą dobrze wykonane i nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni z tego co udało się przygotować. Dobrze wykonane elementy stalowe na pewno sprawdzą się także na gruncie praktycznym co jak się wydaje także powinno mieć istotne znaczenie. Chodzi bowiem o zestawienie praktyczności z opcją działania racjonalnego co do ceny selekcjonowanych produktów.

Oferta firmy

Cała nasza propozycja jest obecnie przygotowana bardzo dobrze i jeżeli się na nią zdecydujecie powinniście być zadowoleni. Staramy się oczywiście cały czas dbać o to co wprowadzamy do obrotu, w związku z tym udoskonalamy nasze metody postępowań i staramy się wprowadzać nowoczesny sprzęt, który ułatwi nam podjęcie różnorakich prac.

Firmy pokrewne w bazie

/ wyroby ze stali / anschlagmittel /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szczecińska firma budowlana działająca na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.
Doceniasz jakościowe produkty i świetne doradztwo w wyborze materiałów budowlanych? Świetnie się składa, firma Marka z siedzibą we Włoszczowej w województwie Świętokrzyskim spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Szukasz dobrej hurtowni z materiałami budowlanymi, izolacyjnymi czy opakowaniowymi? Hurtownia Styrnet zaprasza do składania zamówień.