Materiały budowlane

MAREK SIKORA

1991, to rok w którym powstała firma Ceramic w Skawinie. Przedsiębiorstwo do dnia dzisiejszego specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych. Firma oprócz bogatego doświadczenia, które wynika z szeregu zrealizowan(...)

Gwarant-Eko S.C. Władysław Młodawski, Dariusz Młodawski

Gwarant-Eko to przedsiębiorstwo produkujące worki filtracyjne i inne elementy do ochrony powietrza atmosferycznego przed zanieczyszczeniami. Produkcję rozpoczęliśmy w 1991 roku, obecnie posiadamy pozycję lidera w swoim sektorze. Realizujemy zam(...)

Sigma-House Sp. z o.o.

Dzięki naszym materiałom budowlanym można szybko i sprawnie przeprowadzić każdy remont. Mamy do zaoferowania własny transport. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie. Mamy również swój oddział w Łukowie. W naszej ofercie można zna(...)

PUP COMPLEX sp. z o.o.

Firma Complex zajmuje się wytwarzaniem architektury ogrodowej. Produkcją elementów z drewna zajęliśmy się w 1989 roku i od tego czasu udało się nam osiągnąć pozycję lidera w swojej branży. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór(...)

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą producenta wysokiej jakości farb do wnętrz i na elewację, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich i systemów ocieplania - FARBY KABE. Materiały remontowo-budowlane sygnowane logiem Kabe spe(...)

STALMUT Spółka Jawna

Jeżeli słyszycie o nas po raz pierwszy to posłuchajcie uważnie! STALMUT to nowoczesna firma, która działa w branży elementów złącznych od 1991 roku. Za cel postawiliśmy sobie solidne i kompleksowe zaopatrywanie klientów w wiele elementów(...)

KOMSTAL Michał Kowejsza

Jeżeli chodzi o firmę Komstal to przygotowana oferta spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Przedsiębiorstwo ma w swojej dyspozycji świetny sprzęt i to właśnie on będzie decydował o tym, że wszystkie realizowane(...)

Terrazzo Monika Zagórska

Produkujemy wyroby, które w nowoczesnym budownictwie określane są jako istotne. Załoga ma ponad 14-letnie doświadczenie. Kiedy połączymy je z nową technologią powstaje gwarancja wysokiej jakości i precyzji. Za główne zalety swoich propozy(...)