Inne sporty

Skydive.pl Sp. z o.o.

Firma Skydive.pl to zespół instruktorów spadochroniarstwa, pilotów i kamerzystów organizujących skoki spadochronowe w tandemie. Oferujemy skoki indywidualne i grupowe. Każdy Klient może zamówić zdjęcia i filmowanie skoku. Nasza strefa mie(...)

SNOWSKY Denys Kosovan

Dzięki naszej stronie internetowej, znajdziesz odpowiednie miejsce do ćwiczeń (i odpowiedniego trenera personalnego, jeżeli potrzebujesz). Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki sportowej, która jest bardzo prosta w obsłudze. Wyszukiwarka ta doty(...)

Lost Room Paweł Wilk

Escape room to najnowszy trend w rozrywce. Zapewnia niezwykłe emocje, integruje, ćwiczy mózg i relaksuje. Lost Room oferuje 5 pokoi oraz Lost Bar na terenie Krakowa. Pokój zagadek to ciekawa alternatywa dla spotkania integracyjnego, rodzinnego wy(...)

NICOL SPORT

Szukasz stroju szermierczego i zastanawiasz się nad tym, który sklep może zaspokoić Twoje oczekiwania? Jeśli tak, zapoznanie się z naszą ofertą to niepisana konieczność. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Mamy po swojej stronie wi(...)

Masters Dojo

Karate Warszawa, Białołęka to oferta klubu Masters Dojo Warszawska Akademia Sztuk Walki Piotr Moczydłowski. Nasz akademia sportowa prowadzona jest przez wicemistrza Świata, Mistrzów Europy i Polski. Oferujemy kursy i obozy karate dla grup pocz(...)

RS ACTIVE S. Szmal R. Wasiak s.c.

Nasz sklep sportowy przygotował różne kolekcje do wyboru dla swoich klientów. Jeśli klient szuka torby sportowe to u nas je znajdzie. Możemy zaproponować torby, odzież oraz obuwie la kobiet, mężczyzn i dzieci. Nowoczesny design i najlepsze (...)

Golf Masters

Twoją pasją jest golf? Marzy Ci się imitacja pola golfowego w swoim własnym ogrodzie? Z nami to możliwe. Wykonujemy profesjonalne domowe symulatory golfowe w atrakcyjnej cenie. Oferujemy greeny golfowe i trawy typu putting green. U nas zaopatrzy(...)

Śluza Przy Jeziorze Żarnowieckim

W ofercie firmy Przeźroczyste Kajaki Dębki znajdują się wyjątkowe, przeźroczyste kajaki, które dostępne są w wersji 2-osobowej i 3-osobowej. Spływy kajakowe możliwe są do realizacji w różnej wielkości grupach po uprzednim skontaktowani(...)