Siłownia i fitness

trenujesz.pl

Trenujesz.pl to sklep internetowy prowadzony przez MORELE.NET, a swoją siedzibę ma w Krakowie. Oferta sklepu to sprzet na siłownię i fitness (rowery treningowe, ściągacze, stabilizatory, orbitreki, bieżnie), a także akcesoria do koszykówki, (...)

Reff Fitness Equipment Sp. z o.o.

W firmie Reff Fitness Equipment specjalizujemy się w realizowaniu dystrybuowania wysokiej jakości, używanego sprzętu fitness. Posiadamy również wyposażenie do siłowni, które pochodzi od renomowanych producentów. Nasze doświadczenie na rynk(...)

FitNOW sp. z o.o.

Skuś się na trening personalny, dzięki któremu z całym przekonaniem uzyskasz lepsze efekty niż ćwicząc samodzielnie. W tym klubie fitness z Krakowa możesz spodziewać się rzetelnego i fachowego działania ze strony trenera osobistego. To os(...)

LovActive Zuzanna Musioł-Chybiorz

Firma LovActive powstała z zamiłowaniu do sportu i fizjoterapii. Formalnie LovActive powstało w 2022 roku, natomiast swoją dziłalnością sięga aż 10 lat wcześniej. Składa się z części stacjonarnej gdzie głównie prowadzę treningi medyc(...)

Wypożyczalnia Sprzętu Fitness - FitnessNaWynos.pl

FitnessNaWynos.pl to renomowana i sprawdzona wypożyczalnia porządnej jakości sprzętu fitness. Oferuje Ci ona wyjątkowo szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń do treningu w domowym zaciszu. Wynajmij bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze c(...)