Kursy i szkolenia

TOTU Szkoła Rysunku Kraków

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Krakowskiej Szkoły Rysunku TOTU. Nasze kursy zapewniają profejonalne i kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych mających miejsce na wydziale architektury i uczelniach artystycznych. Jesteśmy także gotow(...)

ALX Sp. z o.o.

Chcesz zostać biegłym programistą i nie wiesz, od czego zacząć? Postaw na współpracę z firmą ALX, która swoją siedzibę ma w Warszawie, choć nasze oddziały znajdziesz również w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku czy we Wrocławiu. Je(...)

Arena 108 Sp. z o.o.

Branża IT rozwija się bardzo szybko, dlatego pojawia się coraz więcej stanowisk pracy. Jest ogromne zapotrzebowanie na programistów, dlatego warto rozwijać swoje umiejętności - jest spora szansa, że uda się zdobyć pasjonującą i dobrze p(...)

eSTe-SECURA BHP Szkolenia i Usługi

Zapraszamy Was do skorzystania z naszej unikalnej oferty. Już od ponad 25 lat znajdujemy się na i wspieramy firmy organizując dla nich szkolenia BHP. W naszej firmie pracuje wielu znakomitych wykładowców, którzy w bardzo ciekawy sposób przekaz(...)

Life Coach Magda Fres Magdalena Organ

Od 2013 roku istniejemy na rynku zapewniając dostęp do wielu różnych szkoleń z zakresu psychologii i coachingu. Jesteśmy w stanie zaoferować life coaching, który pozwala na łatwe poprawienie jakości swojego życia, konsultacje psychologiczn(...)

PROFES Mariusz Dyduch

Profes jako firma działająca w branży doradczo-szkoleniowej oraz języków obcych, posiada duży potencjał dla firm i osób prywatnych. Przykładem są korepetycje niemiecki Będzin, które są świetną pomocą dla uczniów i studentów. Profes (...)

Pietrzyk Kancelaria Prawnicza

Kancelaria Prawa Pracy i BHP działająca na terenie Lublina i okolic od lat zapewnia kompleksową obsługę w ramach bezpieczeństwa i higieny pracy. Prowadzi szkolenia i obsługę w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej, a także prawa pracy i prawa(...)

Szymon Kręblewski Emcsolution

EMCSoution oferuje szeroki wybór specjalistycznych kursów oraz szkoleń o tematyce kompatybilności elektromagnetycznej. Dowiesz się na nich jak projektować urządzenia, by spełniały wszelkie wymagania EMC oraz jak wykonywać badania zgodnie z (...)