Kursy i szkolenia

ALX Sp. z o.o.

Chcesz zostać biegłym programistą i nie wiesz, od czego zacząć? Postaw na współpracę z firmą ALX, która swoją siedzibę ma w Warszawie, choć nasze oddziały znajdziesz również w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku czy we Wrocławiu. Je(...)

Arena 108 Sp. z o.o.

Branża IT rozwija się bardzo szybko, dlatego pojawia się coraz więcej stanowisk pracy. Jest ogromne zapotrzebowanie na programistów, dlatego warto rozwijać swoje umiejętności - jest spora szansa, że uda się zdobyć pasjonującą i dobrze p(...)

eSTe-SECURA BHP Szkolenia i Usługi

Zapraszamy Was do skorzystania z naszej unikalnej oferty. Już od ponad 25 lat znajdujemy się na i wspieramy firmy organizując dla nich szkolenia BHP. W naszej firmie pracuje wielu znakomitych wykładowców, którzy w bardzo ciekawy sposób przekaz(...)

Life Coach Magda Fres Magdalena Organ

Od 2013 roku istniejemy na rynku zapewniając dostęp do wielu różnych szkoleń z zakresu psychologii i coachingu. Jesteśmy w stanie zaoferować life coaching, który pozwala na łatwe poprawienie jakości swojego życia, konsultacje psychologiczn(...)

PROFES Mariusz Dyduch

Profes jako firma działająca w branży doradczo-szkoleniowej oraz języków obcych, posiada duży potencjał dla firm i osób prywatnych. Przykładem są korepetycje niemiecki Będzin, które są świetną pomocą dla uczniów i studentów. Profes (...)

Szymon Kręblewski Emcsolution

EMCSoution oferuje szeroki wybór specjalistycznych kursów oraz szkoleń o tematyce kompatybilności elektromagnetycznej. Dowiesz się na nich jak projektować urządzenia, by spełniały wszelkie wymagania EMC oraz jak wykonywać badania zgodnie z (...)

Ośrodek Szkoleń i Informacji Effect

W firmie Effect specjalizujemy się w realizowaniu szerokiego zakresu szkoleń biznesowych. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne realizowanie szkoleń przez zespół doświadczonych trenerów. Nasza oferta obejmuje między innymi szkolenia dotycz(...)

Proxymo

Ochrona danych osobowych jest szczególnie ważna właśnie teraz. Żyjemy w dobie internetu, kiedy pozyskanie cennych informacji nie jest żadnym wielkim wysiłkiem. Dlatego działamy na rynku już od dłuższego czasu. To sprawia, że jesteśmy cor(...)