Przedszkola

CIUCHCIA PUCH PUCH Agata Wawer

Sieć warszawskich przedszkoli Ciuchcia Puch Puch zaprasza wszystkich rodziców poszukujących przyjaznej placówki dla swojej pociechy. Nasze oddziały znajdą Państwo w Wawrze, na Bielanach oraz Targówku. Przedszkola posiadają nowoczesne sale dy(...)

Kamyk Zielony

Zapraszamy do skorzystania z oferty Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego w Warszawie – Kamyk Zielony. Proponujemy opiekę nad dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych. Oferujemy zajęcia w grupach liczących ok. 4 dzieci. Gwa(...)

Żłobek Pandzia

Zachęcamy do skorzystania z oferty renomowanego żłobka o nazwie zlobekpandzia.pl. Jest to miejsce idealne dla Państwa dzieci ze względu na panującą tutaj atmosferę i bardzo dobre podejście do maluchów. Nasza kadra jest w pełni doświadczon(...)

Przedszkolny Dobry Start

Szukasz przedszkola dla swojego dziecka? Problem polega na tym, że Twojemu dziecko potrzebna jest autyzm terapia? W takiej sytuacji możemy Ci coś zaproponować. Mówiąc wprost — chodzi nam o możliwie szybkie zapoznanie się z naszą ofertą. (...)

Akadero

Wybierając nasze przedszkole angielski dzieci będą zachwycone. Prowadzimy właśnie zapisy dla dzieci, które chcą bawić się i jednocześnie uczyć. Nasze przedszkole angielskie warszawa to rozwiązanie praktyczne łączące dwa w jednym. Wiemy(...)

Strefa Malucha

Nasze prywatne przedszkole Strefa Malucha jest w stanie zapewnić doskonałe warunki dla dzieci. Posiadamy doskonale przygotowaną do zawodu oraz wyspecjalizowaną kadrę, co obejmuje również terapeutów, którzy są w stanie zapewnić opiekę nad (...)

Klub dziecięcy "SMERFY" - Grażyna Orlińska

Profesjonalna opieka dla twojego malucha w ciągu dnia, znajdziesz ją w żłobku Klub Smerfy. Doświadczeni nauczyciele, wyuczeni w zajmowaniu się dziećmi w wieku od pierwszego do trzeciego roku życia, zapewnią im odpowiednią naukę i spędzani(...)

MiniPrzedszkolak Sp. z o.o.

Przyjmujemy zapisy do przedszkola niepublicznego w Józefowie w formacie całorocznym. Przygotowaliśmy dzieciom bardzo ciekawy program edukacyjny, który zakłada dużo zabawy, kontaktu z native speakerem. Uczymy angielskiego. Mamy sale wyposażone (...)