Remonty

Krakdzwig Sp. z o.o. Sp. k.

Firma KRAKDZWIG zajmuje się montażem i serwisem dźwigów osobowych oraz towarowych. Na rynku jesteśmy obecni już od 1996 roku. W sprzedaży posiadamy szeroką gamę dźwigów osobowych z napędem hydraulicznym i elektrycznym oraz dźwigi szpital(...)

Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda

Bud-lux to firma, która w branży remontowo-budowlanej działa od ponad 10 lat, oferując swoim klientom nie tylko najwyższej jakości usługi, ale również fachowe doradztwo w cenie. Bud-Lux gwarantuje prace remontowo-budowlane na wysokim poziomi(...)

Parkiety Kraków

Podłogi wykończone naturalnym drewnem są piękne, trwałe i zdrowe. Drewniana podłoga reguluje wilgotność w pomieszczeniu, ogrzewa i wycisza. Fachowcy z parkietykrakow.com zajmują się układaniem, cyklinowaniem parkietu, lakierowaniem i olejo(...)

5parkiet

Potrzebujesz skutecznych fachowców, którzy pomogą Ci położyć podłogę od nowa lub przeprowadzą jej profesjonalną renowację poprzez cyklinowanie? W takim razie jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi propozycjami od 5parkiet, bowiem na pe(...)

Firma Remontowo Budowlana REMSOL

Wysokiej jakości usługi remontowe zapewni Ci w Krakowie zamieszczona tutaj firma remontowo budowlana. Doświadczenie to nasz olbrzymi atut - istniejemy na rynku od lat dziewięćdziesiątych. Naszymi specjalizacjami są remont mieszkania oraz wyko(...)

P.H. Powermat T.M.K. Bijak Sp.j.

W Powermat znajdziesz kompleksowe wyposażenie do prac w ogrodzie, warsztacie oraz domu. Oferujemy urządzenia marki, która w ciągu ostatnich 30 lat zdobyła sobie zaufanie w całej Europie. To sprzęt, który wyróżnia się wysoką jakością, st(...)