Remonty

Krakdzwig Sp. z o.o. Sp. k.

Firma KRAKDZWIG zajmuje się montażem i serwisem dźwigów osobowych oraz towarowych. Na rynku jesteśmy obecni już od 1996 roku. W sprzedaży posiadamy szeroką gamę dźwigów osobowych z napędem hydraulicznym i elektrycznym oraz dźwigi szpital(...)

Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda

Bud-lux to firma, która w branży remontowo-budowlanej działa od ponad 10 lat, oferując swoim klientom nie tylko najwyższej jakości usługi, ale również fachowe doradztwo w cenie. Bud-Lux gwarantuje prace remontowo-budowlane na wysokim poziomi(...)

Parkiety Kraków

Podłogi wykończone naturalnym drewnem są piękne, trwałe i zdrowe. Drewniana podłoga reguluje wilgotność w pomieszczeniu, ogrzewa i wycisza. Fachowcy z parkietykrakow.com zajmują się układaniem, cyklinowaniem parkietu, lakierowaniem i olejo(...)

5parkiet

Potrzebujesz skutecznych fachowców, którzy pomogą Ci położyć podłogę od nowa lub przeprowadzą jej profesjonalną renowację poprzez cyklinowanie? W takim razie jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi propozycjami od 5parkiet, bowiem na pe(...)

Firma Remontowo Budowlana REMSOL

Wysokiej jakości usługi remontowe zapewni Ci w Krakowie zamieszczona tutaj firma remontowo budowlana. Doświadczenie to nasz olbrzymi atut - istniejemy na rynku od lat dziewięćdziesiątych. Naszymi specjalizacjami są remont mieszkania oraz wyko(...)

P.H. Powermat T.M.K. Bijak Sp.j.

W Powermat znajdziesz kompleksowe wyposażenie do prac w ogrodzie, warsztacie oraz domu. Oferujemy urządzenia marki, która w ciągu ostatnich 30 lat zdobyła sobie zaufanie w całej Europie. To sprzęt, który wyróżnia się wysoką jakością, st(...)

Complete Home Wykończenia

Firma Complete Home posiada duże doświadczenie, a także doskonałe zaplecze techniczno-organizacyjne i fachową wiedzę na temat trendów oraz najnowszych technologii. To sprawdzona od dłuższego czasu ekipa remontowa zapewniająca bardzo komplek(...)

Remonciarze Beata Frydel Szlachcic

Planujesz remont mieszkania? Zgłoś się do firmy Remonciarze! To rzetelna warszawska firma remontowa specjalizująca się w nieskazitelnych remontach. Wykwalifikowany zespół zwraca szczególną uwagę na każdy detal i gwarantuje najwyższą jako(...)