Materiały budowlane

VIP PARKIET Sp. z o.o.

Vip Parkiet to kilka salonów, specjalizujących się w sprzedaży i montażu drewnianych podłóg. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą Państwu dobrać idealny rodzaj podłogi do Waszych wnętrz. W ofercie posiadamy podłogi z drewna litego, parkie(...)

Standom Sp. z o.o.

Standom to profesjonalista w zakresie sprzedaży drzwi harmonijkowych i tapicerek drzwiowych, a także specjalistycznej chemii budowlanej. Nasze rozwiązania znalazły uznanie wśród wielu Klientów, którzy byli zachwyceni innowacyjnością rozwią(...)

Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o.

Firma Certus to jedyny producent płyt betonowych w przemysłowej części Warszawy. Zajmujemy się produkcją materiałów budowlanych takich jak kostka brukowa, płyty tarasowe, produkty infrastrukturalne i prefabrykaty betonowe. Nasz zakład znajd(...)

PANEL-STYL Kalinowski, Mucha Spółka Jawna

Hurtowa i detaliczna sprzedaż materiałów do wykończenia wnętrz: podłogi, drzwi, parapety, panele ścienne, karnisze, rolety, tapety podsufitka oraz płyta OSB. Dystrybucja najlepszych marek: Kronopol, Balterio, Barlinek, Porta, Dre, Invado, Ger(...)

Elite Crete Systems Poland Sp. z.o.o.

Elite Crete Systems, Inc jest miejscem, w jakim znajdą Państwo niezwykle szeroką ofertę systemów dla posadzek komercyjnych, domowych, jak i posadzek przemysłowych. Z oferty tej firmy mogą korzystać sklepy, szpitale, obiekty szkolne, hale spor(...)

Dyskret Folie Sp. z o.o.

Dyskret Folie jest firmą wyróżniającą się ogromnym bagażem doświadczenia, której głównym profilem działalności pozostaje sprzedaż wszelkiego rodzajów folii okiennych. W ofercie naszej firmy znajdują się praktyczne folie okienne, wyko(...)

Materiały Budowlane AW Wesołek Sp. z o.o. Sp. K

Nasz firma Materiały Budowlane AW Wesołek może się pochwalić ponad 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Specjalizujemy się przede wszystkim w dystrybucji materiałów budowlanych, opału, nawozów oraz świadczeniu usług transportowych.(...)

METALPRO Łukasz Kaczanowski

MetalPro to dostawca na elementy metalowe, które można wykorzystać do różnego rodzaju balustrad, bram i ogrodzeń. Asortyment firmy jest niezwykle bogaty, dlatego na przykład zawiasy bramowe proponowane są w kilkunastu wariantach. Zamówienia (...)