Klimatyzacja

Elma-RK Sp.J. E. Rasińska

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres urządzeń chłodniczych, które pochodzą od renomowanego producenta. Jednocześnie w nasze firmie możemy zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie (...)

Electro-Clim Polska

Ze swoją ofertą jako firma Electro-Clim Polska z placówką główną w Szczecinie przy ulicy Batalionów Chłopskich 15A chcielibyśmy wyjść do klientów zainteresowanych systemami klimatyzacji, wentylacji czy rekuperacji. Nie tylko zajmujemy si(...)

Remont - Kucharski Robert

Firma Remont proponuje klientom nowoczesne technologie z zakresu ogrzewania, chłodzenia i wentylowania pomieszczeń. Proponujemy systemy ekologiczne, ekonomiczne i energooszczędne. W sklepie znajdziecie wysokiej klasy pompy ciepła, kolektory słon(...)

Evolution Brand Sp. z o. o. Sp. K.

Z troską o zdrowie i komfort każdego człowieka powstał sklep Klima-sklep.pl ze stacjonarną siedzibą w Zabrzu. W naszym asortymencie mamy produkty takie jak m.in. klimatyzatory, nagrzewnice, ale także z myślą o alergikach i astmatykach – in(...)

Kaisai Europe Sp. z o.o. Sp. k.

KAISAI to firma oferująca szeroki wybór klimatyzatorów (ścienne, przypodłogowo-podstropowe, kasetonowe, kanałowe, przenośne multi-split), a także agregatów skraplających, kurtyn powietrznych i pomp ciepła. To sprzęty energooszczędne, eko(...)

Klima-Therm

Klima-Therm to wiodący dostawca i producent systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych przeznaczonych do użytku profesjonalnego, a także w zakresie domowym. Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Od samego początku wspiera firmy i odbiorców indy(...)