Ogrodnictwo

Gospodarstwo Ogrodnicze Hyżowie

Prezentowana Szkółka Róż zajmuje się hodowlą, a następnie sprzedażą sadzonek róż, róż ciętych, a także krzewów róż. Hyżowie to synonim wysokiej jakości róż, wartościowych odmian i zdrowych kwiatów. Szkółka znajduje się pod (...)

Flora and Fauna Sp.z o.o.

Firma Flora and Fauna Sp. z o.o. to specjalistyczny sklep ogrodniczy oferujący sprzedaż online oraz stacjonarnie w Krakowie. Jeśli poszukujesz specjalistycznego sprzętu ogrodniczego, pomocnego np. w uprawie roślin egzotycznych koniecznie sprawd(...)

Garden-Pasje.pl

Realizacje ogrodów firmy Garden Pasje cechują się wysokim profesjonalizmem oraz oryginalnością. Firma zajmuje się również pielęgnacją roślin oraz architektury ogrodowej. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie przy ul. Umińsk(...)

Daniel Spyra F.H.U. Goodlink.pl

Szukasz dobrego i kompletnie wyposażonego ogrodniczego sklepu internetowego, który ma też stacjonarną siedzibę we Wrocławiu? Zapraszamy do odwiedzenia GrowBox i zakupów najwyższej jakości. Tylko sprawdzeni i uznani producenci, których produ(...)

Markflor

Nasza szkółka drzew i krzewów działa w Krakowie od ponad 50 lat. Dzisiaj to ponad 50 hektarów, przy czym ponad 70% to uprawy pojemnikowe. Prowadzimy eksport materiału roślinnego na różne kraje Europy, począwszy od roku 1996. zapraszamy na n(...)