Klimatyzacja

Elma-RK Sp.J. E. Rasińska

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres urządzeń chłodniczych, które pochodzą od renomowanego producenta. Jednocześnie w nasze firmie możemy zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie (...)

Electro-Clim Polska

Ze swoją ofertą jako firma Electro-Clim Polska z placówką główną w Szczecinie przy ulicy Batalionów Chłopskich 15A chcielibyśmy wyjść do klientów zainteresowanych systemami klimatyzacji, wentylacji czy rekuperacji. Nie tylko zajmujemy si(...)

Remont - Kucharski Robert

Firma Remont proponuje klientom nowoczesne technologie z zakresu ogrzewania, chłodzenia i wentylowania pomieszczeń. Proponujemy systemy ekologiczne, ekonomiczne i energooszczędne. W sklepie znajdziecie wysokiej klasy pompy ciepła, kolektory słon(...)

Evolution Brand Sp. z o. o. Sp. K.

Z troską o zdrowie i komfort każdego człowieka powstał sklep Klima-sklep.pl ze stacjonarną siedzibą w Zabrzu. W naszym asortymencie mamy produkty takie jak m.in. klimatyzatory, nagrzewnice, ale także z myślą o alergikach i astmatykach – in(...)

Kaisai Europe Sp. z o.o. Sp. k.

KAISAI to firma oferująca szeroki wybór klimatyzatorów (ścienne, przypodłogowo-podstropowe, kasetonowe, kanałowe, przenośne multi-split), a także agregatów skraplających, kurtyn powietrznych i pomp ciepła. To sprzęty energooszczędne, eko(...)

Klima-Therm

Klima-Therm to wiodący dostawca i producent systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych przeznaczonych do użytku profesjonalnego, a także w zakresie domowym. Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Od samego początku wspiera firmy i odbiorców indy(...)

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.

Odpowiedzialna, międzynarodowa korporacja, rozwijająca się od kilkunastu lat, tym właśnie może poszczycić się Daikin. Możesz spodziewać się pełnego wsparcia klimatyzacyjnego. Preferują nowoczesne, szybkie rozwiązania, dzięki którym tw(...)

Konkret Marcin Tworek

Nasza firma to znany od lat lider na krakowskim rynku w zakresie montażu klimatyzacji w domach i mieszkaniach. Jesteśmy gotowi na wyzawania, z którymi przyjedzie się zmierzyć montując dla Państwa klimatyzację. Nie obawiamy się ich, bo montuj(...)