Pozostałe

Berendsen Textile Service Sp. z o.o.

Firma Berendsen zajmuje się kompleksowym serwisem i wynajmem odzieży ochronnej, specjalistycznej, roboczej, mat wejściowych oraz urządzeń higienicznych. W celu skontaktowania się z firmą można zadzwonić pod numer telefonu 58 511 45 00. Firma(...)

Alan Andrzej Kruk

Zajmujemy się m.in. czyszczeniem studni kanalizacyjnych oraz udrażnianiem kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Jeżeli chodzi o ofertę dotyczącą udrażniania kanalizacji to wygląda ona tak: - Udrażnianie sieci kanalizacji sanitarnej wewnętrz(...)

BIS Sp. Z.o.o

Firma Stolar od 20 lat specjalizuje się w produkcji drewnianych okien. Wiedza zdobyta w tej dziedzinie pozwoliła na podjęcie dalszych kroków. Rok dwutysięczny postawił na naszej drodze zupełnie nowe wyzwanie przed naszym zespołem, dokładnie (...)

Adezz Poland

Sprzedajemy nowoczesne donice, a także elementy małej architektury. Nasze donice sprawdzają się w przestrzeniach publicznych ze względu na ponadprzeciętną wytrzymałość, w ogrodach, na tarasach, wewnątrz nieruchomości. Mamy ponadto ciekawe(...)

FHU Spec

Oferty jakie mamy dla Państwa to dodatki do kominków nowoczesne piece wolnostojące i wiele ciekawych akcesoriów, dzięki którym będzie można w domu stworzyć szczególny klimat. To wszystko co przygotowaliśmy to jedynie produkty pochodzące o(...)

"WIÓR" KOSTRO, ROMANIUK SPÓŁKA JAWNA

Płyty meblowe albo też różnorakie okucia to oferta przygotowywana przez naszą firmę, która jest bardzo dobrze dopracowana i powinna zrealizować Wasze oczekiwania. Jesteśmy na rynku od lat i tym samym każdy kto sięgnie po nasze propozycje p(...)

F.H.U. Parkiet Przybycień

Chcesz wycyklinować parkietu? Marzysz o położeniu nowego parkietu, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Wybierz rodzinną firmę, która od ponad 30 lat zajmuje się układaniem, jak również cyklinowaniem parkietów na terenie Krakowa oraz c(...)

Danvost Daniel Knapczyk

Sklep internetowy Danvost oferuje narzędzia oraz elektronarzędzia sprawdzonych marek. Posiadamy autoryzację firmy Makita, w ofercie dostępne są także narzędzia pochodzące od wielu innych producentów. Sprzedajemy kosy, nożyce ogrodowe, myjki(...)