Sprzątanie

Variovac Polska

Niemieckie, profesjonalne odkurzacze w Twoim domu - nie zastanawiaj się, tylko zaufaj pewnej i profesjonalnej firmie Variovac Polska, która już od ponad 20 lat dostarcza polskim domom rozwiązań z zakresu centralnie wbudowanych odkurzaczy. Zapra(...)

TEDAN.PL Mateusz Skwirut

Sięgając po ofertę firmy Tedan można skorzystać z nowoczesnych metod umożliwiających pokonywanie różnych szkodników. Firma długi czas specjalizowała się w zabijaniu insektów, ale od jakiegoś czasu poszerzyła swoją ofertę i może zaj(...)

DETERGENS Usługi Porządkowe

Firma Detergens to marka wyjątkowa. Firma została założona w 1998 roku. Tradycja, doświadczenie, rzetelność oraz punktualność są jej największymi atutami. Zachęcamy do współpracy z tą wyjątkową firmą. Wystarczy zadzwonić, zamówić(...)

PHU EPAK PIOTR PAKUŁA

Niegdyś był to temat o którym mówili nieliczni. Dziś ekologiczne produkty małymi kroczkami wkraczają w niemal wszystkie sfery naszego życia. Jednym z powodów jest podejście do życia, w którym chemiczne akcesoria pragniemy zastąpić zdrow(...)

Super Standard

Specjalizujemy się w czyszczeniu oraz praniu garderoby, odzieży roboczej, koców, kołder, narzut czy dywanów. Na rynku działamy już od 2006 roku. Stawiamy na wiedzę, rozwój, technologię, jakość oraz zadowolenie klientów, dzięki czemu osi(...)

VerdeAvis

Verde Avis to sklep, który w ofercie posiada profesjonalne środki czystości oraz chemię. Nasze produkty znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Są idealne do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni wykonanych z tworzyw sztuc(...)

Totaldry

Interesuje Cię próba dymowa dachu i w związku z tym rozglądasz się za zaufaną pomocą? Tak się składa, że Twoje poszukiwania można uznać za zakończone — wystarczy zapoznać się z naszą działalnością. Jeśli chodzi o szczegóły, c(...)

Marcin Karczewski Idealne Sprzątanie

Strona idealnesprzatanie.pl prezentuje usługi sprzątające obiektów i powierzchni biurowych, dostosowane do Twoich preferencji. Zapewniamy kompleksowy zakres prac oraz elastyczność. Ty mówisz, o której możemy sprzątać, a my zajmujemy się z(...)